Strefa VIP w legalnych firmach bukmacherskich

A może warto w najbliższym czasie zdecydować się na rejestrację w jednym z podmiotów bukmacherskich, które działają w 100% legalnie na terenie Polski? Niektórzy gracze nie tylko wygrywają dość spore pieniądze, ale także trafiają do specjalnej grupy VIP. Kto może dostąpić takiego zaszczytu? Jakie są kryteria pod kątem sposobu przyjmowania? Czy warto być członkiem grupy VIP? Jakie korzyści z tego płyną? O tych wszystkich zagadnieniach piszemy w poniższym poradniku.

betfan program vip
Strefa VIP w legalnych firmach bukmacherskich

Kto może trafić do strefy VIP bukmacherów?

Najlepsze firmy bukmacherskie jak STS, Betfan czy eWinner mają naprawdę bardzo szeroką ofertę. I to nie tylko (jak się okazuje) pod kątem typowanych spotkań. Możesz oczywiście swobodnie grać w legalnych bukmacherach rozmaite wydarzenia sportowe, rozrywkowe, polityczne, czy nawet finansowe… Dodatkowo są oferowane inne usługi. Wszystko po to, by przyciągnąć do siebie możliwie jak najwięcej Klientów interesujących się sportem, czy zakładami bukmacherskimi. Profesjonalna firma (z tej branży) posiada strefę VIP. Jest ona marzeniem wielu osób.

Mamy dobre wiadomości dla każdego, kto jest zainteresowany tym właśnie zagadnieniem. Wcale nie jest bowiem tak, że grupa VIP jest nieosiągalna dla tak zwanego „szarego Kowalskiego”. Z drugiej strony nie każdy rzeczywiście może do niej trafić. Na pewno warto być lojalnym wobec bukmachera, aktywnym użytkownikiem. Największe szanse na otrzymanie zaproszenia do strefy VIP mają osoby, które sporo grają. I to za relatywnie duże stawki (np. w ujęciu tygodniowym, czy miesięcznym itd.). Zawsze warto też skontaktować się z ludźmi z Obsługi Klienta.

Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback1300 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

Oni mogą powiedzieć Ci, jakie są warunki dotyczące dołączenia do konkretnej grupy. Pamiętaj jednak, że to nie powinno być dla Ciebie tutaj nadrzędnym celem. Najważniejsze jest bowiem to, by wygrywać możliwie jak najwięcej pieniędzy w zakładach bukmacherskich. Strefa VIP powinna być kwestią dodatkową, do której można dążyć np. poprzez regularne obstawianie u konkretnego bukmachera internetowego jak BestBet 24 czy eWinner.

Obsługa graczy VIP jest priorytetowa

Dlaczego warto być natomiast członkiem grupy VIP? Nie jest przypadkowe, że tak dużo osób stara się o dołączenie do tej strefy. Na pewno możesz liczyć na to, że Twoje sprawy będą obsługiwane w pierwszej kolejności. Często w ogóle dzieje się tak, że gracze VIP w zakładach bukmacherskich mają przydzielonych konkretnych przedstawicieli z Obsługi Klienta. Na skutek tego nie muszą czekać w kolejkach, jak np. mają jakąś ważną sprawę do załatwienia, jakieś wątpliwości odnośnie bonusu itp. Dzięki temu można na pewno zaoszczędzić sporo prywatnego czasu itd. Osoby udzielające pomocy członkom tej elitarnej grupy dokładają wszelkich starań, aby sprawy były załatwiane nie tylko szybko, ale także oczywiście bardzo dokładnie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Specjalne promocje dla członków strefy VIP

Na co jeszcze mogą liczyć osoby, które są członkami elitarnej grupy VIP? Okazuje się, że tych korzyści jest naprawdę relatywnie sporo. Nie chodzi tylko o to, że możesz liczyć na szybkie wsparcie, jeśli masz jakieś sprawy do załatwienia itd. Dodatkowo członkowie elitarnej grupy VIP otrzymują co jakiś czas specjalne bonusy. Nie są one dostępne w ogólnej puli. Chodzi o to, że te promocje są przyznawane tylko i wyłącznie ludziom ze strefy VIP. Co konkretnie jest jednak oferowane? Może to być np. zakład bez ryzyka. Jeśli postawisz kupon pojedynczy albo akumulowany, to nie musisz się niczego obawiać. W razie przegranej nie będziesz stratny. Na tego typu promocjach można bowiem tylko i wyłącznie zyskać.

polski bukmacher superbet online
Darmowe promocje i bonusy w zakładach Superbet Polska

Poza tym często przydzielane są bonusy od depozytów. Może to być np. 100% do danej kwoty. Jeśli zatem wpłacisz 500 PLN, to drugie tyle otrzymasz od bukmachera, w którym masz aktualnie konto itd. Co pewien czas są przyznawane także bonusy z okazji konkretnych wydarzeń. Chodzi o Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy, czy Igrzyska Olimpijskie itp. Wnioski są zatem jasne, podkreślane z resztą także na stronie betonline.net.pl zrzeszającej typerów. Członkowie elitarnej grupy VIP mogą zatem liczyć na zdecydowanie więcej promocji w porównaniu do zwykłego użytkownika danej firmy bukmacherskiej.

Można otrzymać bilety na rozmaite wydarzenia

Jest to kolejna duża atrakcja. Jeśli będziesz członkiem grupy VIP, to możesz otrzymać zaproszenie na ważne wydarzenia sportowe. Jakie dokładnie? Wszystko zależy od konkretnego bukmachera. Np. STS jest sponsorem reprezentacji narodowej w piłce nożnej mężczyzn. Osoby ze strefy VIP mogą zatem liczyć na to, że będą uczestnikami ważnych spotkań dla losów naszej kadry itd. Warto zaznaczyć, że taka nagroda to nie tylko możliwość zobaczenia w akcji Roberta Lewandowskiego i spółki. Warto od razu dodać, że miejsca są bardzo dobre, dlatego nikt nie narzeka na widoczność.

Poza tym w czasie potyczek można korzystać z cateringu itd. Co więcej, to okazja, by spotkać się z rozmaitymi znanymi osobistościami. Dla niektórych to szansa, by zrobić sobie zdjęcie i porozmawiać. Inni wietrzą w tym możliwość np. podjęcia współpracy. A na takich wydarzeniach sportowych nie brakuje możliwości do nawiązywania znajomości, które mogą być potem bardzo przydatne. Strefa VIP to zatem nie tylko prestiż. To także wiele korzyści, których członkom tej grupy nie brakuje.

5 / 5. Ocen: 3

Zakłady bukmacherskie

Back to top button