Bestbet 24 zakłady bukmacherskie online

W maju roku 2019 do grona legalnie działających firm bukmacherskich, a zatem na podstawie licencji przyznanej przez Ministerstwo Finansów, dołączył bukmacher BestBet. Co prawda jeszcze w styczniu wymienionego roku, mogliśmy skorzystać jako gracze z jego usług w stacjonarnych punktach, niemniej jednak licencję na pocztę prowadzenia wzajemnych zakładów w sieci, dostał trochę w późniejszym czasie. Jak dotąd wiemy, iż buk ten prowadzi współpracę z obecną na rynku spółką TMT Investments, zaś prezesem BestBet, został Robert Krupski, a siedziba tej firmy mieści się w mieście Warszawa, przy ulicy Solec 18/U52. 

bestbet 24 online bukmacher w polsce
Bestbet 24 zakłady bukmacherskie online

Oferta na zakłady bukmacherskie w Bestbet 24

Nowego buka, znaleźć można pod adresem struny internetowej: www bestbet24.pl. Jak na razie jest ona ciągle ulepszana, zatem należy na bieżąco sprawdzać ofertę bukmachera. Już obecnie, można się domyślać, iż na witrynie znaleźć się mogą bukmacherskie zakłady na poczet kilkudziesięciu sportowych dyscyplin, oferta na wirtualne sporty czy też zakłady live. 

Niewątpliwie, żeby bukmacher ten mógł dorównywać pod względem oferty swojej konkurencji w branży, musi zaproponować nam albo obszerniejszy wybór dyscyplin sportowych albo też rynków zdarzeń. Inni legalni bukmacherzy stale się rozwijają i oferują graczom coraz więcej. Istnieją trzy najistotniejsze kwestie, na które typerzy starają się zwracać szczególną uwagę podczas dokonywania wyboru odpowiedniego buka. Niektórzy wolą bowiem typowanie dyscyplin niszowych, lub też zakładów nie mających związku z futbolem. Inni zaś zamiast zająć się obstawianiem wyników meczu, wolą zakłady na samobójcze gole albo różne rzuty. 

STS z kodem promocyjnym BETONLINEBonus
Bonus bez depozytu29 PLN
Bonus za depozyt1200 PLN
Zakład bez ryzyka200 PLN
Cashback na Betgames20 PLN
Cashback na wirtualne20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS

Jeżeli chodzi o ofertę na poczet zakładów, to zdecydowanie najlepiej w tym temacie wypada firma bukmacherska LV BET. Ma ona w posiadaniu zakłady na prawie czterdzieści różnych sportowych dyscyplin. Ma ona również największą ilość rynków zdarzeń na prawie każdy sport – począwszy od futbolu, skończywszy na niszowej dyscyplinie, jaką jest krykiet. 

Z kolei zaś całkiem młody buk BetFan, postawił przede wszystkim na specjalne zakłady, które są 1/3 jego oferty. Możemy obstawić auto roku, kto zostanie kolejnym papieżem czy też nawet jaka może być pogoda w czerwcu bieżącego roku. 

Celem przyciągnięcia nowych typerów, firma bukmacherska BestBet, powinna stawiać na coś tak samo nowatorskiego. Będzie to mogła być rozbudowana oferta na poczet zakładów na żywo, gier karcianych Betgames albo na tak zwane e-sporty. 

Bukmacherskie kursy w Bestbet24

Następną ważną kwestią, będą bukmacherskie kursy. W wymienionym zakresie, zdecydowanie prym wiedzie Fortuna oraz forBET. Im wyższe będą kursy, tym chętniej gracze będą obstawiać zakłady. To naszym skromnym zdaniem doskonały trio dla każdego spośród nowych bukmacherów, który pragnie zaistnieć na rynku wzajemnych zakładów. Wysokie kursy, winny zatem dominować pośród oferty buka BestBet. 

Inną kwestią będzie podatek. Jeżeli buk wprowadził stałą promocję na granie bez podatku 12 procent, tu na pewno może też liczyć na zainteresowanie jego ofertą. Bukmacherzy w Polsce jak Betcris czy Betfan także oferują obstawianie zakładów bez podatku i są to strzały w dziesiątkę, wielu typerów wybiera tę opcję.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Bonus na start w BestBet24 online

Najlepsi na rynku bukmacherzy – Fortuna oraz STS – przygotowali dla zupełnie nowych typerów pakiet, który składa się z trzech różnorodnych bonusów. Tego samego można by oczekiwać od buka BestBet. Nie ma nic bardziej zachęcającego, aniżeli atrakcyjna powitalna oferta. Liczymy, iż bukmacher ten, poza tradycyjnym bonusem od depozytu, zaproponuje nam również zakład bez żadnego ryzyka. 

Ciekawą opcją byłoby także nałożenie na typerów niskich obrotowych warunków. Nierzadko wyższe bonusy, obarczone są także wyższymi warunkami obrotowymi, z uwagi na co czasami ciężko będzie nam wypłacać otrzymane bonusowe środki. Jednokrotne obrócenie po niższym kursie, na przykład 1.5 czy też 1.7, na pewno stanowiłoby najlepszą z ofert bukmacherskich. 

Następna kwestia, to granie bez podatków. Zwykle firmy bukmacherskie, oferują nam promocje mające związek z obniżaniem 12-procentowego podatku lub też oferty na zakłady akumulowane, w których do wygrywającego kuponu, dorzucany jest jakiś procent pochodzący z wygranej. BestBet winien zaoferować nowym typerom coś do tego podobnego. 

Kod promocyjny od BestBet

Każda internetowa firma bukmacherska, posiada tak zwane kody promocyjne. W rejestracyjnym formularzu, znaleźć można pole kod promocyjny, bonusowy albo rejestracyjny. Jeżeli wpiszemy w takie miejsce właściwy kod, otrzymamy od buka wyższe bonusy na start. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Szybki proces rejestracji

Coraz większa ilość firm bukmacherskich, wprowadza do swojej oferty opcję szybkiego rejestrowania się, która nie będzie wymagała od typera podania danych szczegółowych na starcie. Korzysta z niej także bukmacher BestBet. 

Zarejestrowanie się w BestBet, nie powinno nam zająć dłużej aniżeli minutę. Bukmacher Bestbet powinien także zaoferować takie same kursy, które przysługiwać mają po dokonaniu pełnej rejestracji. 

Pomoc

Podstawę stanowi działający całodobowo czat live oraz dobrze rozbudowany FAQ. To dwie różne rzeczy, z których gracze korzystają regularnie, kiedy tylko mają jakieś pytania czy wątpliwości. FAQ u bukmachera BestBet, winien zostać podzielony na sekcje mające związek z bezpieczeństwem, sposobami płatności, bonusami czy też procesem rejestracji. Z kolei zaś czat winien być możliwie jak najdłużej dostępny dla użytkowników, a konsultanci muszą posiadać właściwe kwalifikacje. 

poker sts za darmo
Legalny poker online w zakładach STS Polska

Sposoby płatności

Szybkość dokonywania transakcji, jest wielokrotnie bardziej istotna, aniżeli metody płatności. Najlepiej oczywiście, jeśli bukmacher będzie w stanie zaoferować jedno oraz drugie. Jednakże błyskawiczne wypłacanie pieniędzy, stanowi tutaj priorytet. Uważamy, iż BestBet skupi się na jakości udostępnionych sposobów płatności, a wypłatę będziemy mogli otrzymać w przeciągu 15 minut. Liczymy także, iż będzie istniała opcja skorzystania z paru typów płatności, jak chociażby przelewem, kartą, poprzez elektroniczne płatności, platformy płatnicze, takie jak Dotpay albo PayU czy BLIKa. 

Aplikacja mobilna Bestbet24

To, na czym będziemy się skupiać podczas oceny mobilnej aplikacji, to szybkość z jaką działa oraz funkcje mające ułatwiać obstawianie zakładów. Podstawę stanowi FaceID czy też TouchID, podgląd kuponów, match tracker czy też powiadomienia typu push. 

Nowy legalny bukmacher BetcrisBonus
Freebet na start200 PLN
Zakład bez ryzyka50 PLN
Freebet na esport25 PLN
Bonus urodzinowy20 PLN
Cashback co wtorekdo 100 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Betcris.pl
Aktualna oferta bonusów w Betcris Polska

Opinie na temat BestBet 

BestBet, ma zdecydowana szansę na przebicie się do grona najlepszych na rynku internetowych bukmacherów, jednakże nie będzie to proste zadanie. Musi bowiem zainteresować on graczy dobrą ofertą na poczet zakładów, atrakcyjnymi bonusami na powitanie oraz wysokimi bukmacherskimi kursami. W ofercie dobrego buka, powinny się znaleźć: 

  • szybkie wypłaty,
  • łatwa do obsługiwania aplikacja,
  • całodobowy czat na żywo,
  • bonus uwzględniający niskie wymogi obrotowe,
  • wysokie kursy,
  • transmisje live,
  • duży wybór różnych zakładów. 

Podsumowanie oraz ocena 

Rynek wzajemnych zakładów w naszym kraju, ma się znakomicie. Bukmacherów posiadających licencję Ministerstwa Finansów na poczet prowadzenia działalności w internecie, jest już prawie 20. Jednym spośród nich jest omawiany tutaj BestBet. Na to, w jaki sposób wypadnie on na tle konkurencji i co będzie mieć dokładnie w ofercie, trzeba będzie jeszcze trochę zaczekać. Na pewno w przypadku tego buka, sporo kwestii jest na plus, ale nad niektórymi musi jeszcze popracować. 

5 / 5. Ocen: 3

Zakłady bukmacherskie

Back to top button