Systemy bukmacherskie – AKO czy single?

Polscy gracze zakładów sportowych bardzo chętnie obstawiają wykorzystując systemy bukmacherskie, dla początkujących typerów systemy te mogą być za bardzo skomplikowane. Dlatego najpierw należy zrozumieć różnicę między obstawianie zakładów AKO oraz singli.

obstawianie w forbet online
Obstawianie meczów AKO czy single?

Jak obstawiać mecze? AKO czy single?

Zakład single (singiel, zakład pojedynczy, zakład prosty) Jest zakładem na jedno (pojedyncze) wybrane zdarzenie z oferty.

Zakład AKO ( akumulator, zakład wielokrotny) to połączenie od kilku do kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu zdarzeń na jednym kuponie.Wygraną w przypadku zakładu akumulacyjnego stanowi iloczyn stawki i każdego pojedyńczego kursu na kuponie..

Jeśli jesteś początkującym graczem nie wiesz co to jest value bet i nie potrafisz oszacować prawdopodobieństwa to zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest granie singli bowiem gdy nie grasz value przy zakładach AKO marża ulega skumulowaniu

Bonus 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Gracze zawodowi zdecydowaną większość zakładów grają w postaci zdarzeń pojedynczych,, zdarza im się grac AKO złożone z 2 czy 3 zakładów ale głównie w sportsbooku(prematch) z nst powodów:

– każdy z tych zakładów jest value betem

– w celu uniknięcia limitów (graczy którzy grają Ako zdecydowanie rzadziej są limitowani) często starają się stosować dokładki żeby zmylić bukmachera.

– nie graja natomiast Ako w zakładach na żywo(live) ponieważ zagranie nawet 2-3 meczy value na live jest niemal niemożliwe ze względu na dynamkię zmian kursów zwłaszcza przy dysyplinach typu koszykowka czy piłka ręczna

Systemy bukmacherskie

Powstała cala masa systemów bukmacherskich które różnią się miedzy sobą miedzy innymi liczba obstawianych zdarzeń, sposobem stawkowania czy wielkością kapitału itp jednak po raz kolejny podkreślam ze wszystko sprowadza się to grania value beta.

W przeciwnym wypadku żaden cudownym system nie zagwarantuje nam sukcesu.

Sposób który zagwarantuje Wam sukces

– każdy grany typ to Value bet

– stawka na pojedynczy zakład nie przekracza 1% kapitału

– stosowanie kryterium Kelly oraz dobór stawki 1-10 jednostek w zależności od stopnia opłacalności

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button