Płatne typy i zamknięte fora bukmacherskie

Większość serwisów oferujących płatne typy(powyżej 90%)to niestety oszuści, którzy naciągają na abonament, fałszując bilans. Robią to notorycznie otwierając poprzez coraz to nowe strony. Gdy jedna strona zostanie spalona otwierają następna w podobny sposób. Są jednak od tej reguły wyjątki dzięki serwisom monitorującym tego typu strony i weryfikujących ich rzeczywistą skuteczność.

płatne typy bukmacherskie
Płatne typy i zamknięte fora bukmacherskie

Gdzie najlepsze typy bukmacherskie?

Zdecydowanie najlepszym serwisem monitorującym płatne typy o największym zasięgu jest zagraniczna strona sports-tipsters.co.uk

Kupując tam abonament można było mieć gwarancje ze zapłacisz za wiarygodne typy. Niestety sytuacja na rynku zmieniła się z chwila powstania serwisów typu zrzutkomania, gdzie po kilkanaście do kilkudziesięciu osób w sposób nieuczciwy zrzuca się na jeden abonament. Co powoduje, ze większość osób które zapłaciły za typy bukmacherskie nie miały możliwości obstawienia danego zdarzenia po kursie jaki oferował płatny serwis.

Często nieświadomie grając po dużo niższym kursie ( spadki pojawiają się natychmiast praktycznie w w ciągu 2 minut od przesłania typów!!!!) nie zdając sobie sprawy, że nie graja już value i w rzeczywistości mimo iż serwis zarabia oni są do tylu.

Bonus 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Przypomina to wyścig w którym kto pierwszy ten lepszy. Powiedzmy ze 5 osobom z 50 udaje się zagrać po własciwym kursie. Reszta często nie zdając sobie z tego sprawy nie gra valuebet

Bukmacher dysponuje takim narzędziom jak Betradar, dzięki któremu na bieżąco monitoruje zmieniające się kursy i dostosowuje je do średniej rynkowej aby zapobiec graniu w jedna strona oraz surebetów.

Ponadto ma tzw dział ryzyka odpowiedzialny za przyjmowanie większych stawek i natychmiastowe opuszczanie kursów gdy zauważy iż jest to tzw mądry bet. Dlatego podkreślam ze w obecnej sytuacji era płatnych typów dobiega końca.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Teraz należy dążyć do grania zakładów na żywo z większymi limitami [pomijając grę w sportsbooku (prematch) pozostawiając blednie wystawione kursy do czasu rozpoczęcia spotkania aby automat źle prowadził takie zdarzenie przez cały mecz!!

1. Tak jak juz wspomniałem na wstępnie prowadziłem serwis płatnych typów, który był monitorowany przez niezależny serwis sports-tipsters dzięki któremu można było sprawdzić naszą wiarygodność i wyniki mając pewność ze sa prawdziwe i zweryfikowane

Jak widać wyniki strony były bardzo dobre i liczba klientów ciągle wzrastała. Niestety zostaliśmy zmuszeni do zaprzestania prowadzenia strony przez nieuczciwość ze strony niektórych graczy, a zwłaszcza serwisów typu zrzutkomania, gdzie po kilka osób składało się na jeden abonament powodując w ten sposób szybkie spadki kursów, przez co osoby, które uczciwie do tego podchodziły, często nie miały możliwości zagrania typów po właściwym kursie, za które płacą.

poker sts za darmo
Legalny poker online w zakładach STS Polska

Najlepsze forum bukmacherskie w Polsce?

Postanowiłem więc podejść do sprawy z drugiej strony pomagając wybranym graczom odzyskać utracone pieniadze oraz uczyć pozostałych jak skutecznie wygrywać. Stąd tez powstał autorski program pomocy dla graczy ale od drugiej strony które gwarantuje unikniecie nieprzyjemności zarówno mi jak i osobom korzystającym z typów. Najlepsze forum bukmacherskie w Polsce powstało po to żeby gracze mogli za darmo wymieniać się swoimi kuponami.

2. Wcześniej przez kilka dobrych lat byłem również członkiem prestiżowego fora bukmacherskiego BetOnline skupiającego zawodowych graczy, który funkcjonuje do dzisiaj.

W początkowych latach przynosiło mi wiele wymiernych korzyści:

– Począwszy od kontaktów z profesjonalnymi graczami(gdzie dostałem pierwsza prace u bukmachera poprzez osobę która należała do tego fora i jak się okazało był to jeden najlepszych bukmacherów w branży)

– poprzez ich wartościowe typy bukmacherskie. Każdy zajmował się swoja działką( dany sportem, liga )

Być może mało kto pamietam ale we wcześniejszych latach gdy bukmacherka w internecie dopiero sie kształtowała spadki kursów były o wiele wolniejsze, limity dla graczy również nie były przyznawane dla szybko. Pozwalało to korzystać wszystkim z dobrodziejstw takiego forum bukmacherskiego.

betfan bonus bez depozytu
Darmowy bonus w zakładach sportowych Betfan online

Niestety z czasem bukmacherzy uzyskali większe możliwości kontroli zawieranych zakładów ich akceptacji przede wszystkim kategoryzacji graczy. Obecnie mogą z łatwością zobaczyć że typ na to samo zdarzenia w krótkim okresie czasu gra kilku bystrych graczy o dodatnim bilansie i tym samym nadać im kategorie syndykatu oraz ukarać ich przyznając maksymalne limity.

Tym samym idee tego typu przestała mieć sens, bo skoro na takim forum było 20-30 osób a po zagraniu przez 1-3 osób kurs natychmiast spadał to reszta nie miała już możliwości zagrać value.

W tej chwili istnieją jeszcze syndyki, ale są to raczej male spółdzielnie zrzeszające po max 5 osób. Ogólnie w tej chwili jest tendencja(bardzo słuszna) profesjonalnych graczy do indywidualnego grania i to przede wszystkim na żywo, aby nie ułatwiać pracy pseudo analitykom i grac po dużo większych limitach i po błędnych kursach na żywo.

Wystarczy bowiem zostawiać błędne kursy do czasu zakładów na żywo i wówczas automat będzie prowadził cały mecz w sposób błędny, a co najważniejsze będziemy mogli zagrać za dużo większe stawki nie narażając się w takim stopniu na limity.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button