Aplikacje mobilne najlepszych Polskich bukmacherów

Żyjemy w czasach, w których postęp technologiczny dotknął niemal każdej z branż i zmienił upodobania klientów zainteresowanych nimi. Nie ominął on również branży bukmacherskiej, która stara się za nim nadążać i na bieżąco do niego dostosowywać. Polscy bukmacherzy początkowo – z punktów stacjonarnych – zaczęli świadczyć swoje usługi Internetowo, a dziś coraz większą wagę przykładają do prezentowania swojej oferty mobilnie. Tego zresztą oczekują współcześnie typujący, chcąc realizować własne typy bukmacherskie z dowolnego miejsca na świecie, również w biegu. W tym krótkim wpisie skupimy się na wszystkim tym, co umożliwiają lub powinny umożliwiać aplikacje mobilne, ale też wskażemy tych bukmacherów, których apki prezentują zdecydowanie najlepszy poziom.

aplikacje mobilne polskich bukmacherów
Która aplikacja do obstawiania zakładów jest najlepsza?

Aplikacje mobilne polskich bukmacherów – jak wybrać tę najlepszą?

Z uwagi na obecne oczekiwania typujących z naszego kraju, większość legalnie działających polskich bukmacherów daje dostęp do aplikacji mobilnych, z poziomu których można realizować swoje typy bukmacherskie, zarządzać kontem i mieć dostęp do wielu ciekawych funkcjonalności. Wybierając tę idealnie dostosowaną do naszych potrzeb, powinniśmy określić to, co najczęściej robimy u bukmachera i wybrać taką apkę, która będzie to umożliwiała. Jeśli więc najczęściej oglądamy transmisje i typujemy na żywo, powinniśmy postawić na buka z aplikacją, która nam na to pozwoli.

Nie zamykajmy się jednak w obrębie tego, z czego najczęściej korzystamy, a zwróćmy uwagę na to, czy apka bukmachera, u którego rejestrację rozważamy daje dostęp do:

  • powiadomień push – te informują nas o najświeższych wydarzeniach ze spotkań, które obstawiamy lub które obserwujemy;
  • dokonywania wpłat i wypłat – dzięki wielu aplikacjom możemy szybko doładowywać własne konto (zwłaszcza po powiązaniu z nim karty kredytowej), ale i wypłacać zgromadzone na nim środki;
  • typowania w formule „na żywo” – niektóre aplikacje pozwalają typować spotkania sportowe w formule na żywo. Jako że są pod ręką, możemy to robić również siedząc na trybunach stadionu czy kortu lub oglądając mecz ze znajomymi w pubie;
  • szybkiego logowania – dzięki wybranym aplikacjom możemy błyskawicznie się zalogować, by móc sprawnie przejść do obstawiania; przydatne, jeśli goni nas czas.

Bonus 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Dokonując wyboru koniecznie zwróćmy uwagę na to, czy aplikacja działa z systemem operacyjnym naszego telefonu czy tabletu.

Zalety bukmacherskich aplikacji mobilnych

  • Pozwalają na typowanie z dowolnego miejsca na świecie – nie musimy być przed komputerem, by typować i zarządzać własnym kontem.
  • Sprawdzają się przy obstawianiu na żywo – aplikacje pozwalają szybko podejmować decyzję i w zaledwie kilka stuknięć ekranu składać zakłady bukmacherskie, co przydaje się przy spotkaniach na żywo, w których liczy się każda sekunda.
  • Są wygodne – aplikacje są zaprojektowane z myślą o tym, aby pozwalać nam na jak najmniej kłopotliwe obstawianie.
  • Dają dostęp do specjalnych bonusów – bukmacherzy często chcą zachęcić do korzystania z ich aplikacji poprzez specjalne bonusy dla ich użytkowników.
betfan bonus bez depozytu
Darmowy bonus w zakładach sportowych Betfan online

Bukmacherzy z najlepszymi aplikacjami mobilnymi

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, legalni bukmacherzy działający w Polsce w zdecydowanej większości oferują dostęp do dedykowanych ich serwisom aplikacji mobilnych. Nie każda działa jednak tak samo sprawnie i oferuje tak samo szeroką paletę funkcjonalności. Poniżej przedstawiamy tych bukmacherów, których aplikacje zasługują na pochwałę i, oczywiście, instalację.

Aplikacja mobilna bukmachera STS

Niemal wszyscy polscy bukmacherzy stawiają aplikację STS jako wzór do naśladowania. Prawdą jest, że apka bukmachera będącego liderem na polskim rynku zawiera w sobie wszystko, czego można od takowej oczekiwać. Działa bardzo szybko, posiada intuicyjny interfejs i pozwala na wszystko, co umożliwia również serwis główny tego bukmachera.

Dodatkowo aplikacja bukmachera STS proponuje wsparcie dla powiadomień push, szybkiego logowania (odciskiem palca lub skanem twarzy) oraz wielu rozwiązań ułatwiających momentalne obstawianie zakładów sportowych. Aplikację pobrać można ze strony www.sts.pl.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Aplikacja mobilna bukmachera Fortuna

Również Fortuna przyłożyła się do projektu własnej aplikacji, która pozwala na wszystko – włącznie z oglądaniem darmowych transmisji spotkań sportowych, obstawianiem w formule na żywo, powiadomieniami push i pełnym zarządzaniem kontem.

Typowanie meczów za pośrednictwem aplikacji Fortuny to kwestia kilku stuknięć w ekran. Całość przypomina designem główny serwis bukmachera i dostosowuje się do wielkości ekranu użytkownika, zawsze prezentując się w nienaganny sposób.

Aplikacja mobilna bukmachera Betclic

Aplikacja mobilna bukmachera Betclic, najmłodszego z tej trójki, przenosi czytelność i przyjazność interfejsu użytkownika, znanego z jego serwisu głównego, do aplikacji mobilnej. Jest bardzo intuicyjna, działa niesamowicie szybko i pozwala na wszystko, co umożliwia tenże serwis główny. Jej rozmiar jest niewielki, a dostęp do natychmiastowych powiadomień push oraz szybkiego logowania (w tym zapamiętywania profilu użytkownika) oraz błyskawicznego składania zakładów bukmacherskich to rzeczy, które z pewnością każdy doceni.

5 / 5. Ocen: 1

Zakłady bukmacherskie

Back to top button