Zakłady sportowe – najnowsze trendy w Betx, bonus i strategie

Bardzo dużo osób dokłada do interesu, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie. Statystyki pokazują, że wygrywa tylko około 5%. Jak znaleźć się w tym gronie? Na pewno musisz wybrać legalny podmiot hazardowy. A potem stosować się do kilku najważniejszych zasad. Co jest rekomendowane przez ekspertów w 2023 roku?

Dlaczego warto obstawiać w BetX i zgarnąć kod promocyjny?

Nie każdy zna ten podmiot hazardowy. Warto zaś wiedzieć, że to w pełni legalna firma bukmacherska. Świadczą o tym informacje m.in. ze strony internetowej https://www.podatki.gov.pl/pozostale-podatki/gry-hazardowe/zaklady-wzajemne-i-gry-hazardowe-przez-internet/. Na pozycji nr 14 (nie jest to jednak żaden ranking itp.) znajduje się BetX Polska Sp. z o.o. Jest to firma działająca przy ul. Stefana Batorego 5 w Bielsku-Białej. Numer do Krajowego Rejestru Sądowego to 0000623608. Warto dodać, że BetX działa legalnie nie tylko przez internet, ale także stacjonarnie. Wolisz obstawiać w sieci? Wejdź zatem na www.ebetx.pl i rozpocznij proces zakładania konta. Możesz m.in. wpisać betx kod promocyjny. Dzięki temu uzyskasz znakomite bonusy. Co jest oferowane przez ten podmiot hazardowy? W ramach promocji powitalnej możesz zainkasować nawet 800 PLN. Składa się ona z kilku części. Najpierw możesz zainkasować cashback 50% do 250 PLN. Potem freebet 50% do 250 PLN i 50% bonusu od Twojego depozytu (do 250 PLN). To nie wszystko. Dodatkowo gracz otrzymuje 30 PLN (za weryfikację, depozyt oraz wyrażenie zgód marketingowych) i 20 PLN (za pobranie, zainstalowanie i postawienie pierwszego zakładu w aplikacji mobilnej).

Liczy się przede wszystkim jakość typów, a nie ich ilość 

Nie ma jednego sposobu, który za każdym razem byłby skuteczny, jeśli chodzi o obstawianie zakładów bukmacherskich. Są jednak pewne wskazówki, które warto stosować, aby mieć większe szanse na notowanie dobrych wyników. Masz już założone konto? Otrzymałeś pierwszy betx bonus? Staraj się grać mądrze. Co to oznacza? Na pewno nie warto typować tak zwanych taśm. A są to kupony składające się nawet z kilkunastu, czy kilkudziesięciu zakładów. Taśmy to niestety prosta droga do bankructwa. Jeśli już musisz grać zakłady akumulowane (bo tak wynika z regulaminu danej promocji powitalnej), to staraj się jak najbardziej ograniczać liczbę typów. A jak grasz bez bonusów, to typuj single lub maksymalnie duble (oczywiście powinny być one dokładnie przeanalizowane).

Dlaczego coraz więcej osób gra progresją na remisy?

Bo to zazwyczaj bardzo skuteczny system. Cała idea polega na tym, by wybrać sobie jeden klub i potem konsekwentnie grać na jego remisy. Dobrze byłoby tak podzielić budżet, aby mieć go na minimum kilka poziomów. Jeśli trafisz remis, to trzeba wybrać inny zespół i rozpocząć od początku. A jak podział oczek nie padnie, to trzeba zagrać za dwa razy tyle (na kolejnym poziomie). Najlepiej jest rozpocząć od stawki 2 PLN. A potem grać kolejno za 4 PLN, 8 PLN, 16 PLN itd. Jak trafisz np. na czwartym poziomie, to i tak będziesz na plusie (nawet biorąc pod uwagę porażki na poprzednich pułapach).

5 / 5. Ocen: 1

Zakłady bukmacherskie

Back to top button