Legalny Polski bukmacher Lvbet – wszystko co powinieneś wiedzieć + bonus

Polacy kochają wygodę, dlatego coraz popularniejsze staje się obstawianie zakładów bukmacherskich drogą online zamiast klasycznych wizyt w punktach stacjonarnych. W końcu wygodniej jest wejść na stronę bukmachera LV BET czy skorzystać z jego nowoczesnej aplikacji na smartfona i obstawiać o dowolnej porze i z dowolnego miejsca – łóżka, tramwaju, plaży czy w trakcie przerwy w pracy. LV BET to legalny polski bukmacher, które oferuje zakłady wzajemne online, gwarantując bezpieczeństwo naszych środków, atrakcyjne kursy oraz ciekawe bonusy dla graczy.

LV BET – Legalny Polski bukmacher

Zakłady Bukmacherskie LV BET istnieją w Polsce od września 2016 roku i w tym roku również uzyskały stosowną licencję od Ministerstwa Finansów (nr PS4.6831.9.2016.EQK), na organizowanie legalnych zakładów wzajemnych drogą online oraz przez sieć punktów stacjonarnych. Obecnie jest to kilkadziesiąt lokali LV BET na terenie większych i mniejszych miast w całym kraju. Główna siedziba Zakładów Bukmacherskich LV BET znajduje się w Katowicach. LV BET jest też sponsorem kilku klubów piłkarskich czy klubu żużlowego z Leszna. 

Serwis i oferta bukmachera LV BET

Serwis bukmachera LV BET jest utrzymany w kolorystyce czarnej z elementami bieli, żółci oraz szarości. Znajdziemy tutaj klasyczny układ strony, charakterystyczny dla tej branży. Główne menu na samej górze, po lewej wybór dyscyplin, w centralnej części oferta, zaś po prawej mamy aktualnie tworzony kupon czy zakładkę z pozostałymi kuponami danego gracza. Oferta bukmachera LV BET to kompleksowe zakłady na wszystkie najpopularniejsze dyscypliny sportowe i odbywające się zawody i imprezy sportowe. Legalny bukmacher LV BET to także uwielbiane zakłady na żywo, popularne sporty wirtualne czy zakłady na e-sporty, czyli rywalizacja w gry komputerowe graczy z całego świata. 

Kod bonus LV BET

Co cechuje zakłady bukmacherskie w Polsce? Bogactwo bonusów i promocji la nowych i obecnych graczy. Szczególnymi względami objęcie są nowi klienci, co ma zachęcać kolejne osoby do skorzystania z oferty tego bukmachera. LV BET dla nowych graczy oferuje wyjątkowy Pakiet Powitalny 3333 PLN. Jest to jedna z najwyższych ofert powitalnych na rynku, która zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji. Nowi gracze na dzień dobry otrzymają bonus powitalny do 2000 PLN przy pierwszy depozycie, do 1000 PLN przy drugiej wpłacie oraz zakład bez ryzyka o wartości max. 333 PLN po trzecim depozycie (zakładem bez ryzyka, będzie pierwszy postawiony zakład ze zwrotem max. 333 PLN). Bonus powitalny przy pierwszej lub drugiej wpłacie, to 1% od dokonanej wpłaty wraz z mnożnikiem kursu x100. Tzn. że gdy postawimy zakład o kursie 2,50 za 20 PLN, to finalnie po przemnożeniu x100 kurs wyniesie aż 250 (wygrana będzie taka sama jak postawienie zakładu o kursie 2,5 za bonusowe 2000 PLN).

Oprócz bonusu powitalnego, stali gracze również mogą liczyć na oferty w stylu dodatkowych środków od depozytu na specjalne okazje, lvbet kod bonus meczyki, zakład bez ryzyka, wyższe kursy na wybrane zdarzenia czy grę bez podatku. 

Opinia o zakładach LV BET

Blisko 5-letnia obecność na polskim rynku zakładów wzajemnych, pozwoliła marce LV BET ugruntować pozycję jednego z najlepszych bukmacherów w kraju. Marka LV BET cieszy się bardzo dużą rozpoznawalnością i pochlebnymi opiniami zadowolonych graczy. Świetny serwis, bogata oferta, atrakcyjne kursy, ciekawe bonusy, program lojalnościowy, streamingi TV czy strefa VIP – to wszystko wielkie atuty legalnych Zakładów Bukmacherskich LV BET. 

5 / 5. Ocen: 1

Zakłady bukmacherskie

Back to top button