Co można obstawiać w futsalu?

W firmach bukmacherskich masz bardzo dużo różnych opcji do typowania zakładów. Gracze coraz częściej obstawiają nie tylko najbardziej popularne dyscypliny jak piłka nożna czy tenis. Wykorzystują to, że buki oferują bowiem rozmaite mniej popularne rozwiązania. Np. chodzi o futsal. Na jakie konkretnie zakłady można liczyć? O czym pamiętać grając te wydarzenia?

zakłady na futsal
Futsal co można obstawiać u bukmacherów?

Czy bukmacherzy chętnie oferują zakłady na futsal?

Warto na początku wyjaśnić (osobom, które po raz pierwszy spotykają się właśnie z tym określeniem dyscypliny sportowej), że futsal to odmiana piłki nożnej. Jest on rozgrywany na hali. Nie da się ukryć, że to sport naprawdę bardzo widowiskowy. Obfituje w kapitalne akcje i zazwyczaj sporo goli. Statystycznie jest ich na pewno o wiele więcej w porównaniu do piłki nożnej – w standardowym wydaniu.

Czy zakłady bukmacherskie w Polsce chętnie oferują graczom zakłady na taki właśnie sport? Oczywiście, nie będziemy czarować, że zakładów jest tak samo dużo, jak na najbardziej popularne wydarzenia. Wszak futsal na pewno przegrywa pod tym kątem z piłką nożną (w standardowym wydaniu), skokami narciarskimi, tenisem ziemnym, koszykówką itp. Ostatnio można jednak zauważyć, że fani generalnie rozmaitych dyscyplin niszowych (nie tylko futsalu) nie mają na co narzekać. Wszak do wyboru są naprawdę rozmaite opcje.

Bonus 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Chodzi o to, że firmom bukmacherskim zależy na jak największej liczbie Klientów. Dlatego m.in. są oferowane bardzo hojne bonusy powitalne dla osób początkujących. A konkurencja robi się coraz poważniejsza. Obecnie łatwo można zaobserwować, że na rynku zakładów wzajemnych robi się coraz ciaśniej. Tym lepiej dla Klientów. Wszak bez żadnego problemu można zdecydować się na rozmaitych bukmacherów, którzy mają bogatą ofertę – nie tylko uwzględniając wyłącznie najbardziej popularne dyscypliny. Niszowe sporty są oczywiście oferowane w mniejszym stopniu, aczkolwiek naprawdę ich nie brakuje. W tym gronie jest zaś m.in. futsal.

Wygrany w danym meczu

Co można grać w tej dyscyplinie? Najwięcej zawodowych typerów stawia na to, kto wygra w danym starciu. Podobnie, jak w przypadku piłki nożnej (w standardowym wydaniu) możesz zagrać na trzy różne opcje. To wygrana gospodarzy, remis oraz wygrana gości. Na tym podobieństwa się nie kończą. Po przeanalizowaniu różnych statystyk doszliśmy do wniosku, że zdecydowanie więcej graczy stawia na gospodarzy. To zrozumiałe, ponieważ takie ekipy zazwyczaj wygrywają swoje spotkania… Wynika to z wielu względów. Atut własnej hali ma znaczenie. Tak samo, jak doping kibiców (chociaż z racji panującej sytuacji epidemiologicznej nie tylko w Polsce, ale na całym świecie nie można na to obecnie liczyć w 100%).

betfan bonus bez depozytu
Darmowy bonus w zakładach sportowych Betfan online

O czym jeszcze warto wspomnieć? Długie dojazdy także mają znaczenie. A warto wiedzieć, że kluby futsalowe (np. polskie) mają zdecydowanie mniejsze budżety niż zespoły piłkarskie – rozgrywające swoje potyczki na zielonej murawie. Jazda na drugi koniec kraju itp. negatywnie wpływa na samopoczucie, potęguje zmęczenie… To ma zaś wpływ na końcowy wynik. To jednak nie oznacza, że goście nigdy nie wygrywają. Jeśli mają o wiele lepszych piłkarzy, to nawet powyższe wskaźniki nie będą miały decydującego znaczenia. Ważny jest potencjał obu klubów. Jeśli jest on zaś na zbliżonym poziomie, to wtedy warto postawić mimo wszystko na gospodarzy.

Ilość bramek

W przypadku futsalu (oferowanego przez bukmacherów) można również typować kilka zakładów pobocznych. Nie ma co ukrywać – oferta nie jest szczególnie bogata. Jeśli jednak będziesz uważnie śledził konkretne rozgrywki, to i tak na pewno znajdziesz coś fajnego. Bardzo dużo typerów stawia na ilość goli w ramach danej potyczki. Tak, jak wspominaliśmy, tych bramek jest zasadniczo o wiele więcej w porównaniu do zwykłego spotkania piłkarskiego. W związku z tym początkowa linia jest ustawiona znacznie wyżej niż na poziomie 2.5.Jak typować takie właśnie wydarzenia?

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Co szczególnie wziąć pod swoją uwagę? Na pewno wyniki z poprzednich potyczek. Sprawdź, jak gospodarze radzili sobie w meczach domowych. To samo zrób rzecz jasna z gośćmi (biorąc pod uwagę jedynie potyczki delegacyjne). O czym jeszcze nie zapominać? Zweryfikuj, czy wszyscy najlepsi zawodnicy w obu klubach na pewno wystąpią. Brak dobrego snajpera może mieć bowiem spore znaczenie. Jeśli zaś zabraknie podstawowego golkipera, to wtedy wzrastają szanse na over itd. Dokładne analizowanie absencji pozwoli wybrać Ci takie zakłady, które będą miały zatem największe szanse na powodzenie.

Rozmaite handicapy

Możesz również postarać się przewidzieć, czy np. gospodarze pokonają swoich rywali minimum trzema, czterema golami. Pamiętaj, że tutaj bramek pada stosunkowo sporo. W związku z tym linie też są nieco inaczej wystawiane w porównaniu do standardowej piłki nożnej. Granie na handicapy to szansa na zainkasowanie o wiele większych kursów. Trzeba być jednak ostrożnym.

Decyduj się tylko na takie ekipy, które rzeczywiście w ostatnim czasie bardzo wysoko wygrywają swoje starcia. Wtedy będziesz miał realne szanse na pomnożenie własnych oszczędności. Unikaj natomiast stawiania na drużyny, które tylko od czasu do czasu wysoko pokonują swoich przeciwników. Kursy są spore, ale wszystko musi być bardzo dokładnie przemyślane!  

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button