STS rejestracja konta

Na czym polega w STS rejestracja, co nam daje i co warto wiedzieć przed sięgnięciem po nią?Aktualny rynek bukmacherski jest bardzo zróżnicowany i z miesiąca na miesiąc tendencja związana z tym zróżnicowaniem tylko rośnie. Jest jednak pewna rzecz, która pozostaje niezmienna – dominująca pozycja bukmachera STS właśnie w jego obrębie. Bukmacher ten posiada większościowe udziały właśnie na tym rynku i stale zyskuje nowych klientów, szybko przekształcając ich we własnych sympatyków. Co jeśli i my chcemy zostać takimi? Na wszystkich tych kwestiach, ale i wielu innych, skupiamy się w obrębie naszego serwisu internetowego.

STS rejestracja konta
STS rejestracja konta

STS rejestracja konta

Jeżeli chcemy posiadać w STS konto, musimy przejść przez proces jego zakładania, a zatem rejestracji. STS wytyczył w niej pewien trend mówiący o maksymalnym jej upraszczaniu. Z uwagi na to przez cały ten proces możemy przebrnąć w zaledwie kilka minut, podając wyłącznie te informacje, które rzeczywiście są niezbędne do stworzenia konta.

Pierwszym krokiem prowadzącym ku założeniu konta jest oczywiście wejście na stronę internetową bukmachera www.STS.pl. W jej obrębie należy zlokalizować przycisk Załóż konto, który znajduje się w prawej górnej części strony (wyraźnie widoczny za sprawą swojego koloru). Po kliknięciu w ten przycisk naszym oczom ukaże się formularz rejestracyjny – wystarczy, że go wypełnimy, a nasze konto u tego bukmachera zostanie założone.

STS rejestracja kontaSTS.pl
STS kod na bonusBETONLINE
STS bonus na start1660 PLN
STS rejestracja z bonusem

Pierwszy etap formularza zmusza nas do podania danych, które w późniejszym czasie posłuża nam do logowania i zarządzania kontem. Mowa o adresie e-mail, haśle i numerze telefonu. To też etap, na którym możemy wprowadzić kod promocyjny. Podając w odpowiednim polu kod BETONLINE będziemy w stanie zyskać dodatkowe środki na typowanie, które na pewno przydadzą nam się na start.

W drugim etapie wypełniania formularza rejestracyjnego konieczne jest podanie danych osobowych. Tutaj konieczne do przekazania będzie imię i nazwisko, PESEL, obywatelstwo, ale też informacje na temat pochodzenia środków, które będziemy chcieli przeznaczyć na obstawianie (ich źródło musi być legalne, co jest dość oczywiste). Pamiętajmy, że na każdym etapie rejestracji jesteśmy w stanie wyrazić chęć na otrzymanie bonusu powitalnego. Okazja na to pojawia się wyłącznie przy zakładaniu konta. Później takiej mieć nie będziemy.

STS rejestracja konta – Co nam daje na start?

Wiele osób zastanawia się, co tak naprawdę jest w stanie zyskać na rejestracji konta w STS. Otóż największą zaletą tego posunięcia jest oczywiście możliwość zawierania zakładów za prawdziwe środki pieniężne. To dostęp do pełnej oferty bukmachera, w tym również do jego usług dodatkowych, które pozwalają na zakłady w znacznie szybciej formule. To wreszcie możliwość korzystania z w pełni legalnych usług bukmacherskich.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Rejestracja w STS to też możliwość sięgnięcia po wiele atrakcyjnych bonusów (oprócz wspomnianego wcześniej kodu promocyjnego i bonusu powitalnego buk przygotował dla nas wiele innych).

STS rejestracja konta – Co warto wiedzieć wcześniej?

Rejestracja konta w STS jest jednym z tych kroków, które stwarzają przed nami wiele możliwości, ale też muszą być przemyślane. Zwłaszcza jeśli wcześniej nie mieliśmy okazji posiadać własnego konta w żadnym z bukmacherskich serwisów bukmacherskich. O czym zatem musimy pamiętać jeszcze zanim po nią sięgniemy? Poniżej prezentujemy kilka podstaw.

 • Usługi świadczone przez bukmacherów są skierowane wyłącznie do osob, które ukończyły już 18. rok życia.
 • W czasie rejestracji mamy jedyną okazję na to, by sięgnąć po kod promocyjny (najlepszy to BETONLINE), ale też bonus powitalny. Później nie będziemy mieli takich możliwości.
 • W STS rejestracja pozwala nam na wejście w posiadanie tak zwanego konta tymczasowego. To działa tylko przez określony czas i jest obarczone wieloma ograniczeniami. Będziemy musieli w przyszłości przekształcić je w konto stałe.
 • Zanim sięgniemy po rejestrację, poczytajmy o bonusie powitalnym i tym, jak wykorzystać go do maksimum. Często jest to związane z pierwszymi krokami w serwisie bukmacherskim. Tak jest też w przypadku STS.
 • W STS konto nie wystarczy, by móc typować. Będziemy musieli jeszcze je doładować, korzystając z wielu udostępnianych przez bukmachera metod płatności.
 • U bukmacherów możemy posiadać tylko jedno konto. Jeśli więc przegapimy możliwości bonusowe serwowane nowym użytkownikom, nie będziemy już w stanie naprawić własnego błędu.

STS rejestracja konta – oferta zakładów

W STS rejestracja daje nam dostęp do jednej z najlepszych ofert na zakłady bukmacherskie na rynku. Bukmacher bardzo dba o to, by oferta ta była stale aktualna. W związku z tym bardzo szybko ją rozwija, dodając do niej kolejne rozgrywki i na bieżąco uzupełniając o nowe wydarzenia sportowe – zawsze z odpowiednim wyprzedzeniem względem ich rozpoczynania się. Kolejki lig piłkarskich można w związku z tym obstawiać u niego przynajmniej z dwutygodniowym wyprzedzeniem, a walki w MMA – praktycznie bezpośrednio po ich potwierdzeniu, zwykle na oficjalnych konferencjach.

Własne zakłady bukmacherskie możemy realizować posługując się tak kuponami pojedynczymi, jak i akumulacyjnymi. W tych pierwszych o wygranej decyduje wyniki jedynego zdarzenia, na które postawiliśmy. W tych drugich z kolei konieczne jest poprawne wytypowanie wszystkich kilku (a nawet kilkunastu czy kilkudziesięciu) zdarzeń, jakie się w nich zawrze.

Zakłady przedmeczowe

Bardzo duża uwagę zwracają na siebie w STS zakłady przedmeczowe, które w Polsce uchodzą za najbardziej standardowe. W nich obstawiamy spotkania sportowe jeszcze przed ich rozpoczęciem się. Tym, czym bukmacher zwraca największą uwagę jest nie tylko liczba prezentowanych przez niego wydarzeń, ale i dostępność całego mnóstwa rynków na zakłady bukmacherskie. Dzięki nim ma się olbrzymią swobodę nie tylko w tym, co tak właściwie się obstawia, ale i jak się to ostatecznie robi.

W STS rejestracja pozwala nam sięgnąć po najwyższe kursy na rynku. Na ich polu bukmacher jest bezkonkurencyjny – choć zdarzają się w tym pewne wyjątki, większość najpopularniejszych dyscyplin możemy u niego obstawiać na bardzo dobrych dla siebie warunkach.

Zakłady na żywo

Bardzo duża wagę w swojej ofercie STS przypisuje również zakładom na żywo, w których obstawiamy spotkania sportowe w czasie ich trwania. Formuła ta zmusza najlepszych legalnych bukmacherów do pewnej selektywności i wybierania, które konkretnie mecze będą się znajdowały w ich ofercie. W STS konto jest gwarantem tego, że będziemy mieć dostęp do wszystkich kluczowych rozgrywek właśnie w tym formacie. Buk dba o to, by w zakładce LIVE stale było coś do obstawiania. Co jednak najistotniejsze, bardzo przykłada się do swojej oferty, a każde spotkanie posiada rzeczywiście dynamiczne rynki bukmacherskie, uzależnione od tego, co rozgrywa się na ekranie i dostępne praktycznie cały czas. Bez większych przerw i wahań.

Swoją ofertę “na żywo” STS uatrakcyjnia darmowymi transmisjami spotkań sportowych. Zadbał o wykupienie najlepszych lig piłkarskich świata, w tym niemieckiej Bundesligi i włoskiego Serie A, ale też wielu rozgrywek w tenisie, hokeju czy koszykówce.

STS rejestracja – Co obstawiać u bukmachera?

Bukmacher STS idealnie sprawdza się jeżeli chodzi o własną ofertę na najpopularniejsze dyscypliny sportowe. Na najlepszych warunkach obstawimy więc u niego między innymi piłkę nożną, siatkówkę i tenis, którym nadaje on priorytet. To tutaj możemy liczyć na najlepsze pokrycie wydarzeń sportowych i największą ilość rynków bukmacherskich.

STS w swojej ofercie stale podąża za trendami rządzącymi rynkiem. Z uwagi na to w jego ofercie znalazło się również miejsce na świetną ofertę na e-sport, który od lat w świetnym tempie znajduje nowych zwolenników, ale i MMA, ostatnio niesamowicie popularne w naszym kraju.

W ofercie STS znalazło się też miejsce na usługi dodatkowe. W przeciwieństwie do wielu innych bukmacherów online, nie zamyka się on tu jednak wyłącznie na sportach wirtualnych. Jako pierwszy w Polsce dał swoim klientom dostęp do usługi Betgames, szerzej znanej jako “gry karciane”. Dzięki niej w świetny sposób możemy obstawiać legalny poker, wojnę czy bakarat, typując wyniki wirtualnych rozdań na żywo, bazujących w pełni na losowości. Całodobowo, w szybkiej formule.

STS rejestracja – Zalety i wady

Zalety rejestracji u bukmachera STS:

 1. Legalność i bezpieczeństwo: STS jest legalnym bukmacherem na polskim rynku i podlega ścisłym regulacjom Ministerstwa Finansów. Zarejestrowanie się u tego bukmachera daje pewność, że korzystasz z usług legalnego operatora, który dba o bezpieczeństwo swoich klientów.
 2. Duży wybór zakładów: STS oferuje bogaty wybór zakładów na różne dyscypliny sportowe, w tym również zakłady na żywo, co daje klientom możliwość obstawiania na bieżąco i reagowania na zmieniające się wyniki.
 3. Bonusy i promocje: STS oferuje swoim klientom różnego rodzaju bonusy i promocje, takie jak bonusy za pierwszy depozyt czy freebety. Dzięki temu zarejestrowani gracze mają większe szanse na wygraną i mogą grać za mniejsze koszty.
 4. Wygodna i prosta aplikacja mobilna: STS posiada wygodną i intuicyjną aplikację mobilną, dzięki czemu obstawianie u bukmachera jest jeszcze prostsze i bardziej dostępne.

Wady rejestracji u bukmachera STS:

 1. Ograniczenia dla graczy: STS ma pewne ograniczenia dla swoich klientów, takie jak limity stawek, co może wpłynąć na wysokość wygranych.
 2. Problem z płatnościami: w niektórych przypadkach klienci skarżą się na problemy z dokonywaniem płatności lub wypłat.
 3. Brak pewnych opcji: STS nie oferuje niektórych popularnych opcji, takich jak cashout, czyli możliwość wcześniejszego zamknięcia zakładu w celu minimalizacji strat.

Ważne jest, aby zwrócić uwagę na takie aspekty przed rejestracją u bukmachera STS i dokładnie zapoznać się z regulaminem operatora, aby uniknąć nieporozumień lub niespodzianek. Dodatkowo w STS opinie, jakie można spotkać w internecie jeszcze bardziej motywują rejestrację konta, gdyż opinie są wyjątkowo dobre.

STS rejestracja – jaką konkurencję ma ten bukmacher?

Poniżej lista z kilkoma innymi firmami bukmacherskimi w Polsce:

Firma bukmacherskaStrona internetowa
Fortunahttps://www.efortuna.pl/
LV BEThttps://lvbet.pl/
TOTALbethttps://www.totalbet.pl/
Betclichttps://www.betclic.pl/
PZBUKhttps://pzbuk.pl/
forBEThttps://forbet.pl/
eTOTOhttps://www.etoto.pl/
Betfanhttps://betfan.pl/

Warto zaznaczyć, że lista ta nie jest wyczerpująca i na polskim rynku działa wiele innych firm bukmacherskich.

5 / 5. Ocen: 55

Zakłady bukmacherskie

Back to top button