Na czym polega stawkowanie modulowane?

Masz zamiar nieco zmienić obecny system gry w zakładach bukmacherskich? Niestety ale nie osiągasz satysfakcjonujących Cię wygranych? Może zatem warto przerzucić się na stawkowanie modulowane? Czym w praktyce charakteryzuje się ten model gry? Czy obstawiając mecze tym systemem naprawdę można wygrywać realne pieniądze?

system stawkowania modulowanego
Czy system stawkowania modulowanego gwarantuje wygrane w zakładach?

Stawkowanie modulowane – czym jest ten system bukmacherski?

Od razu trzeba w tym miejscu zaznaczyć, że każdy system bukmacherski ma swoje plusy oraz minusy. Łatwo zatem z tego wszystkiego wywnioskować, że nie ma strategii idealnej. Takiej, która zawsze dawałaby gwarancję wygrywania dużych pieniędzy w zakładach bukmacherskich. Gdyby tak było, to rynek hazardowy już dawno by opustoszał. Wygrywają tylko Ci, którzy potrafią znaleźć idealne dla siebie systemy bukmacherskie. Takie, który będą im odpowiadały pod względem założeń, konkretnych stawek, kursów itp.

Ważne jest również to, by taki system był kompatybilny ze skutecznością (która może być np. bardzo prosto określona na podstawie historii typów). Jednym z ciekawszych rozwiązań jest stawkowanie modulowane. W tym przypadku stawka na konkretny zakład jest uzależniona od tego, jak oceniamy prawdopodobieństwo wejścia danego typu. W tym systemie mamy 10 jednostek do wyboru (od 1 do 10). Uważasz, że dany typ ma małe szanse na wejście? Nie znalazłeś jednak niczego lepszego? W takiej sytuacji możesz postawić za dwie jednostki. A może konkretne wydarzenie sportowe jest według Ciebie znakomitym wyborem na sobotni wieczór? Z analizy wychodzi, że dany klub ma bardzo duże szanse na zainkasowanie kompletu oczek? W takiej sytuacji możesz np. postawić za 8 jednostek. Z kolei zdarzenia, które według Ciebie mogą mieć wyłącznie jeden scenariusz, gra się za maksa, czyli 10 jednostek.

Bonus 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Trzeba od razu rozstrzygnąć sprawę dotyczącą tego, jakie kwoty wchodzą w grę. 10 jednostek powinno odpowiadać 2% posiadanego obecnie kapitału na Twoim koncie u bukmacherów. Załóżmy, że masz 1000 PLN. W takiej sytuacji możesz zagrać za 20 PLN (chodzi o zdarzenie, które po Twojej analizie ma 10/10). Jeśli zaś oceniłeś prawdopodobieństwo na 5 jednostek, to wtedy kupon powinien być posłany za 10 PLN itd.

Jak oceniać prawdopodobieństwo w systemie modulowanym?

Tak naprawdę to najważniejsza kwestia związana z tym modelem gry. Istotne jest to, by prawidłowo oceniać prawdopodobieństwo wystąpienia konkretnego zdarzenia. Tylko wtedy możesz liczyć na to, że będziesz sukcesywnie pomnażał swoje oszczędności używając stawkowania modulowanego. W związku z tym analiza musi być przeprowadzona bardzo dokładnie. Od razu chcemy uczulić, by nie stosować najwyższych stawek zbyt często. Chyba że Twoim zdaniem rzeczywiście nie ma innej opcji na dane spotkanie lub pojedynek. Co trzeba brać pod lupę analizując konkretne wydarzenia sportowe, rozrywkowe, polityczne (bo przecież takie też są dostępne w firmach bukmacherskich)?

betfan bonus bez depozytu
Darmowy bonus w zakładach sportowych Betfan online

Na pewno najważniejsza jest aktualna dyspozycja. Jeśli chcesz dokładnie wytypować rozstrzygnięcie np. w meczu siatkówki, to musisz oszacować formę obu klubów. Tak samo, jak ich najważniejszych zawodników. Trzeba sprawdzić, czy w danej ekipie nie ma istotnych absencji oraz zawieszeń. Dobrze jest zweryfikować pozycje obu ekip w tabeli. Na co jeszcze zwracać swoją uwagę? Na postawę w spotkaniach domowych i wyjazdowych. Często bowiem zdarza się tak, że drużyny o wiele lepiej spisują się przed własnymi kibicami w porównaniu do spotkań wyjazdowych. Ważna jest także statystyka meczów bezpośrednich. Im więcej aspektów weźmiesz pod uwagę, tym łatwiej będzie Ci dokładnie oszacować prawdopodobieństwo wystąpienia konkretnego wydarzenia. Musisz też ustalić własną hierarchię. Zastanów się, jakie kryteria muszą być spełnione, by dany typ ocenić jako 7/10, a inny 8/10 itp. W przypadku tego modelu gry konsekwencja ma bowiem bardzo duże znaczenie.

Najważniejsze zalety stawkowania modulowanego

Tym sposobem można wygrywać naprawdę dużo pieniędzy. Nie da się ukryć, że ta metoda jest bardzo często porównywana do płaskiej stawki. Tamten system można określić jako bardzo defensywny. Warto zauważyć, że płaska stawka ma przede wszystkim zabezpieczyć nasze budżety. W końcu dany typer musiałby przegrać kilkadziesiąt razy z rzędu, by zbankrutować (przy założeniu, że gra za maksymalnie 2% swojego stanu konta). Tutaj sprawa wygląda nieco inaczej.

poker sts za darmo
Legalny poker online w zakładach STS Polska

Stawkowanie modulowane można określić jako system znacznie bardziej ofensywny. Dużo tutaj oczywiście zależy od konkretnego typera. Bardzo ważne jest, by odpowiednio wybierać wydarzenia z oferty i je analizować. Można decydować się na przeróżne kursy i dopasowywać do nich odpowiednie stawki. Jeśli ktoś profesjonalnie analizuje potyczki, to na tym systemie może zarobić bardzo dużo gotówki w relatywnie krótkim czasie.

Czy stawkowanie modulowane ma jakieś wady?

Jest to o wiele bardziej skomplikowany system w porównaniu do płaskiej stawki. Dlaczego panuje taka opinia? Tam trzeba tylko tak naprawdę określić stawkę (najlepiej zrobić to według zasady, że należy grać za maksymalnie 2% obecnego kapitału). Tutaj jest o wiele więcej pracy po stronie typera. Trzeba nie tylko wybrać wydarzenia z oferty legalnego bukmachera internetowego, ale także je przeanalizować i oszacować prawdopodobieństwo (na tej podstawie jest określana stawka na kupon). Nie jest to zatem system gry polecany dla osób początkujących.  

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button