Jak lepiej obstawiać zakłady? W lokalu czy online?

Obstawianie zakładów bukmacherskich od wielu lat cieszy się w Polsce ogromną popularnością. Każdego dnia tysiące graczy zarówno w internecie jak i za pośrednictwem punktów stacjonarnych obstawiają swoje ulubione rozgrywki sportowe. Która forma obstawiania jest lepsza: tradycyjna w punkcie naziemnym czy nowoczesna na stronie internetowej? Oto kompendium wiedzy dla wszystkich typerów, w którym tłumaczymy, gdzie lepiej obstawiać zakłady bukmacherskie.

obstawianie w lokalach czy online
Jak lepiej obstawiać zakłady? W lokalu czy online?

Zakłady bukmacherskie w Polsce – aktualna sytuacja prawna

W ciągu kilkunastu ostatnich miesięcy sytuacja na polskim rynku zakładów bukmacherskich mocno się zmieniła. W 2017 roku doszło do znowelizowania przepisów ustawy antyhazardowej. Nowa ustawa nałożyła na działające w naszym kraju firmy bukmacherskie szereg rygorystycznych obowiązków i obostrzeń. Wiele zagranicznych bukmacherów nie chciało się zgodzić na nowe zasady, przez co odeszli z polskiego rynku.

W tym momencie firma bukmacherska aby być w pełni legalną, musi posiadać specjalny certyfikat od Ministerstwa Finansów. Jeżeli go nie posiada, z automatu staje się nielegalnym bukmacherem. W tej chwili liczba legalnych polskich bukmacherów jest bardzo duża. Na polskim rynku funkcjonuje 20 legalnych bukmacherów świadczących usługi dla polskich typerów. 

Bonus 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Firmy bukmacherskie w Polsce oferują swoje usługi w dwojaki sposób. Można z nich korzystać w punktach stacjonarnych oraz w internecie. Ta najbardziej tradycyjna forma polega na tym, że musimy udać się do jednego z punktów naziemnych danego bukmachera, zdecydować się na konkretny typ, udać się do kasy i zagrać za określoną stawkę. Zdecydowanie bardziej nowoczesnym podejście jest oferowanie usług bukmacherskich za pośrednictwem internetu online bez wychodzenia z domu.

Typer aby móc obstawić zakład, musi tylko utworzyć konto oraz zweryfikować w sposób pozytywny podane przez siebie dane osobowe. W chwili obecnej jest mnóstwo zwolenników zarówno jednego jak i drugiego rozwiązania. Osoby wybierające jedną z form obstawiania zakładów bukmacherskich podkreślają, z jak wieloma atutami się to wiąże. 

Jakie są zalety obstawiania zakładów bukmacherskich w internecie?

W dalszym ciągu mnóstwo osób ma mylne wrażenie, iż wszystkie firmy bukmacherskie działające w internecie są nielegalne. Oczywiście jest to nieprawda. Zgodnie z zapisami aktualnie obowiązującej ustawy antyhazardowej, legalne są wszystkie te firmy bukmacherskie, które posiadają specjalną licencję od Ministerstwa Finansów. Wśród legalnych bukmacherów wymienia się przede wszystkim STS, Fortunę, Betclic, LV BET, Betfan, eWinner oraz wiele, wiele innych. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jakie są najważniejsze korzyści wynikające z obstawiania zakładów bukmacherskich za pośrednictwem internetu? W pierwszej kolejności trzeba przede wszystkim wspomnieć o ogromnej oszczędności czasu. Jeśli nie mamy zbyt dużo wolnego czasu, to obstawianie zakładów bukmacherskich za pośrednictwem internetu na pewno okaże się strzałem w dziesiątkę. Nie musimy wychodzić z domu, a kupony obstawimy nawet w kilkanaście sekund. Oczywiście, od tej reguły są także wyjątki.

Serwery stron internetowych nie są niezniszczalne, przez co czasami dochodzi do awarii. Generalnie oferta bukmacherska w internecie jest dokładnie taka sama jak w punktach stacjonarnych. Różnice są tylko w promocjach oferowanych przez bukmachera – z zupełnie innych promocji skorzystamy w punkcie stacjonarnym, a inne bukmacher zaproponuje nam, gdy zarejestrujemy się przez internet. 

5 / 5. Ocen: 3

Zakłady bukmacherskie

Back to top button