Co to jest Valuebet?

Valuebet to najważniejsza rzecz o której powinna wiedzieć każda osoba, która w sposób profesjonalny podchodzi do obstawiania. Bez tego typowanie meczów może przyczynić się do wielu niepowodzeniem, a przecież po to gramy w zakładach bukmacherskich żeby wygrywać z bukmacherem prawda?

co to jest valuebet
Czym valuebet jest w zakładach bukmacherskich?

Valuebet w zakładach bukmacherskich

Value zachodzi wówczas jeśli spełnione jest następujące założenie p*k > 1, gdzie:

p – szacowane przez nas prawdopodobieństwo zajścia zdarzenia

k – kurs po jakim obstawiamy

Jest to skuteczny sposób, który GWARANTUJE graczom zyski, a polega na obstawianiu meczów w których są źle oszacowane kursy(zawyżonych w stosunku do prawdopodobieństwa) przez bukmachera.

Bonus 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Jak w skuteczny sposób wyszukiwać valuebet i gdzie się pojawiają najczęściej.

Jak pewnie łatwo się domyślić napewno nie w dyscyplinach i ligach na których wszyscy się znają, gdzie dostęp do informacji jest ogólnodostępny i które reklamują buki:) Szukać ich należy w sportach niszowych, mało popularnych i niskich ligach czyli takich, które głownie maja powiększyć, uatrakcyjniać ofertę i przyciągnąć klientów. Z tym, że jeśli chodzi o klientów to bukmacherzy życzyliby sobie graczy z kategorii Vip.

Niestety dla nich taka oferta przyciąga również profesjonalnych graczy i stąd z obawy przed nimi ze zle wystawia kursy stosują niższe limity. Można to łatwo zaobserwować wybierając poszczególne sporty czy nawet ligi (w niektórych bukmacherach typu STS dostępna jest opcja gdzie wyświetla się maksymalną stawka za jaką można obstawiać dany typ).

poker sts za darmo
Legalny poker online w zakładach STS Polska

Dlatego jeśli chcesz się stać postrachem bukmacherów i poważnie podchodzisz do bukmacherki zostań ekspertem od sportów niszowych, ekstremalnych, mało popularnych bo tam bukmacherom najtrudniej oszacować kursy, rynek jest mniej płynny i trudniej nawet skopiować poprawne kursy.

Dużą stratą czasu jest szukanie valuebetów w piłkarskich ligach typu niemiecka, hiszpańska, włoska itp gdzie rynek jest płynny, a dostęp do informacji, transmisji tv jest ogólnodostępny, przez to łatwo oszacować prawdopodobieństwo. Na to liczą bukmacherzy, którzy tylko czekają na nasze pieniądze.

W przypadku zakładów bukmacherskich, Valuebet najłatwiej jest znaleźć w momencie pojawienia się kursów przez jednego bądź dwóch bukmacherów, którzy najwcześniej wystawiają swoją ofertę gdy rynek nie jest jeszcze wystarczająco płynny. Póżniej rynek skoryguje błędne kursy . Nie jestem jednak zwolennikiem ułatwiania pracy nie kompetentnym analitykom bukmacherskim, dlatego radze nie psuć rynku dla małego zysku a poczekać na zagraniem do rozpoczęcia meczu na żywo.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button