Gdzie w internecie najlepiej zacząć typować mecze?

Własne konto bukmacherskie (internetowe) to Twoje marzenia? I to już od dawna? Wreszcie tak naprawdę nic zaś nie stoi na przeszkodzie, by się ono ziściło? Na pewno nie możesz dać ponieść się emocjom w czasie wybierania właściwego podmiotu bukmacherskiego. Trzeba bowiem zdecydować się tylko na legalne opcje… Co jest obecnie szczególnie rekomendowane przez fachowców od tej branży?

gdzie najlepiej typować
Gdzie w internecie najlepiej zacząć typować mecze?

Czym cechują się legalne podmioty bukmacherskie?

Dlaczego ta sprawa jest aż tak ważna? Po raz kolejny podkreślamy, że nie możesz jej bagatelizować. Wszak wybór nieodpowiedniej firmy bukmacherskiej może mieć bardzo negatywne znaczenie… Warto zaznaczyć, że gra w nielegalnym podmiocie to niestety złamanie polskiego prawa. Nie możesz tego robić. Jeśli zaś zdecydujesz się na ten ruch, to musisz liczyć się z wieloma przykrymi konsekwencjami. Nie ma sensu tak ryzykować. Wszak na rynku zakładów wzajemnych w Polsce nie brakuje wielu odpowiednio działających podmiotów. Jeśli zdecydujesz się natomiast na legalne firmy bukmacherskie, to mocno na tym zyskasz. Przede wszystkim będziesz grał zgodnie z prawem. A to Twój obowiązek.

Dodatkowo możesz swobodnie obstawiać na szereg sposobów. Niektórzy legalni bukmacherzy w Polsce mają swoje lokale stacjonarne. Nie da się jednak ukryć, że coraz więcej Polaków preferuje obstawianie przez sieć, czy dzięki skorzystaniu z aplikacji mobilnej (możesz pobrać to narzędzie za darmo). Nie ma żadnego kłopotu, by wpłacać i tak samo wypłacać pieniądze. Profesjonalne, idące z duchem czasu firmy bukmacherskie jak STS, eWinner czy Superbet robią wszystko, by transakcje finansowe były obsługiwane nie tylko szybko. Poza tym są one realizowane zgodnie z zachowaniem wszelkich kwestii odnoszących się do bezpieczeństwa. Warto zaznaczyć, że możesz swobodnie dysponować swoimi wygranymi. Są one przecież zdobywane w legalnych podmiotach bukmacherskich.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuKod: BETONLINE

Nie może zatem dziwić, że takie firmy cieszą się obecnie coraz większym zainteresowaniem. Oczywiście, trzeba płacić podatek w czasie obstawiania zakładów itd. To fakt. Przez to wygrane są nieco mniejsze (w porównaniu do nielegalnie działających podmiotów bukmacherskich). Pamiętaj jednak, że każdy korzysta z tych podatków. Także Ty. Dodatkowo są rozmaite promocje, dzięki którym te zobowiązania bierze na siebie firma bukmacherska. Czasami możesz zatem grać bez podatku; i to całkowicie legalnie.

STS to numer jeden na rynku

Jaka jest aktualnie najpopularniejsza firma bukmacherska, która działa na rynku? Pierwsze miejsce należy do STS. Należy podkreślić, że ten podmiot jest m.in. bardzo doświadczony. W końcu ta firma bukmacherska działa na polskim rynku już od 1997 roku. Czym jeszcze cechuje się STS? Chodzi także o znakomite opinie. Coraz więcej osób (w różnym wieku) wybiera tego bukmachera, gdyż STS opinie ma nie tylko bardzo korzystne, ale również wielu typerów poleca go innym. Należy zaznaczyć, że możesz grać swoje przewidywania (dotyczące wydarzeń sportowych, rozrywkowych, czy finansowych itd.) na szereg sposobów.

STS z kodem promocyjnym BETONLINEBonus
Bonus bez depozytu29 PLN
Bonus za depozyt1200 PLN
Zakład bez ryzyka200 PLN
Cashback na Betgames20 PLN
Cashback na wirtualne20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.STS.pl
Aktualna oferta bonusów Polskiego bukmachera STS

STS dysponuje wieloma lokalami stacjonarnymi. I chodzi w tym momencie nie tylko o największe miasta, czy miasteczka na terenie Polski. Możesz także spróbować swoich sił po założeniu konta internetowego. Czeka na Ciebie bonus (podwojenie depozytu do 1200 PLN), zakład bez ryzyka 200 PLN i 29 PLN bez depozytu z kodem promocyjnym „BETONLINE” po rejestracji na www.STS.pl. Jak jeszcze masz szansę obstawiać? Do wyboru jest aplikacja mobilna, w której można też typować gry karciane w Betgames.

Fortuna depcze po piętach STS?

Nie do końca. Wydaje się bowiem, że w tym momencie STS zdecydowanie zajmuje pierwsze miejsce. Jeśli jednak mielibyśmy wskazać bukmachera, który w przyszłości może zagrozić pozycji dominatora na rynku zakładów wzajemnych, to byłaby to właśnie Fortuna. Ta firma bukmacherska posiada bowiem po swojej stronie wszystkie najważniejsze atuty. M.in. jest bardzo doświadczona. Wszak Fortuna oferuje swoje usługi już od 1996 roku. Jest zatem nieco starsza nawet od STS. Dodatkowo możesz obstawiać (oferowane wydarzenia) także na kilka sposobów. Dostępne są dokładnie te same opcje, co w przypadku STS.

Fuksiarz Polski bukmacher onlineBonus
Cashback bez limitu500 PLN
Zakład bez ryzyka500 PLN bez obrotu
Mega Kursy BoostTAK
Early-PayoutTAK
Rejestracjawww.Fuksiarz.pl
Nowa oferta bonusów Polskiego bukmachera Fuksiarz

Warto wiedzieć, że firma bukmacherska eFortuna ma świetne podejście do Klientów. Np. nowy użytkownik Fortuny ma szansę zainkasować zakład bez ryzyka. Aż do 600 PLN. Wspominaliśmy o promocjach, dzięki którym możesz obstawiać bez konieczności płacenia podatków… Taki rodzaj bonusu oferuje zaś właśnie Fortuna. Chodzi o Happy Hours. Jeśli będziesz obstawiać wydarzenia w wyznaczonych terminach, to możesz liczyć na nieco większe ewentualne wygrane.

Coraz więcej osób wybiera także bukmachera Superbet

Zależy Ci na wyborze profesjonalnego bukmachera? W takim razie możesz założyć konto także tutaj. Ta firma bukmacherska jest m.in. w 100% legalna. W końcu nazwa „Superbet” nie widnieje w Rejestrze Domen Zakazanych, który powstał już ponad cztery lata temu (zbiegło się to z nowelizacją Ustawy Hazardowej) i jest cały czas aktualizowany. Warto zaznaczyć, że firma bukmacherska Superbet to nie tylko możliwość legalnego grania i wygrywania pieniędzy. Nie ma żadnego kłopotu, aby zainkasować świetny bonus na start. Musisz przede wszystkim wykonać trzy zadania. Chodzi o założenie konta, wpisanie kodu „BETONLINE” oraz wpłacenie depozytu. Ta firma bukmacherska oferuje maksymalnie cashback do 1500 PLN.

5 / 5. Ocen: 3

Zakłady bukmacherskie

Back to top button