Typowanie MMA – który bukmacher najlepszy?

Mieszane sztuki walki (MMA) stale nabierają na popularności w naszym kraju. Podczas gdy jeszcze kilkanaście lat temu nie były u nas aż tak znane, a UFC królowało przede wszystkim zagranicą, dziś dyscyplina ta znajduje wielu zwolenników. Niezależnie od tego, czy jest to „wina” gali KSW, która poniekąd ją wypromowała, czy też czegokolwiek innego, MMA przyciąga coraz większe rzesze nie tylko fanów, ale i typerów. Co musimy wiedzieć na temat obstawiania go? U jakiego bukmachera to robić i jakie bukmacherskie zazwyczaj mamy do wyboru? O tym wszystkim opowiemy w naszym poradniku.

najlepsi bukmacherzy do obstawiania mma
Gdzie najlepiej obstawiać zakłady na MMA?

Podstawowe zasady obstawiania MMA

  • Analizujmy – dokładna analiza zawodników stanowi absolutną podstawę. W jej trakcie musimy zwrócić uwagę na ich słabe i mocne strony, również pod względem postury i motoryki, ale też styl walki, w jakim się specjalizują. Ciężko to on „robi robotę” i okazuje się decydujący w przypadku danego starcia. Porównujmy, sprawdzajmy i zestawiajmy, by odpowiednio się do tego przygotować.
  • Znajdźmy odpowiedniego bukmachera – ten odpowiedni to taki, który nie tylko daje nam dostęp do wszystkich walk, które nas interesują, ale też zapewnia atrakcyjne bonusy oraz konkurencyjne kursy bukmacherskie. Listę trzech, naszym zdaniem, najlepszych publikujemy w ostatniej części przewodnika; 
  • Ustalmy miejsce walki – to ma wpływ na zachowanie poszczególnych zawodników – ten, który przywykł do walk na ringu z elastycznymi linkami może radzić sobie nieco gorzej w klatce – i na odwrót;
  • Śledźmy ceremonie jeszcze przed walką – przed nią następuje zwykle ważenie, a często i wymiana zdań między zawodnikami; może to być kluczowe w przebiegu całego spotkania, w którym – wbrew pozorom – wiele do powiedzenia ma psychika zawodników;
  • Pozbądźmy się sentymentalności – nie obstawiajmy kierując się tym, komu tak naprawdę kibicujemy i czyja wygrana nas ucieszy. Bazujmy przede wszystkim na profesjonalnej analizie przedmeczowej – jeżeli z kolei nie możemy tego zrobić, po prostu odpuśćmy obstawianie walki, w której bierze udział nasz ulubiony zawodnik – pomoże to nam uniknąć przysłaniania sobie tego, co liczy się najbardziej w bukmacherce.

Bonus 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Rodzaje zakładów bukmacherskich na MMA

Typując MMA u polskich bukmacherów, u wszystkich mamy możliwość postawienia na zwycięstwo jednego z zawodników (model 1,2), albo też na zwycięstwo lub remis (klasyczny model 1X2), przy czym ten ostatni wynik zdarza się niesamowicie rzadko i choć można na nim zarobić, raczej się na niego po prostu nie stawia. Poza tym wszystkim możemy również postawić na:

  • wybrany sposób zakończenia walki – może on być klasyczny, na punkty, albo też przez knockout czy poddanie się;
  • czas trwania całej walki – zazwyczaj wskazywany w trybie powyżej/poniżej określonej ich ilości, przy zaznaczeniu, że najczęściej trwają one 3 rundy;
  • ilość rund – typujemy, ile rund będzie wymagane do wyłonienia zwycięzcy – jest to najcięższa, ale i pozwalająca wygrać jak najwięcej opcja; zwłaszcza biorąc pod uwagę losowość całego sportu.

Bukmacherzy z najlepszą ofertą na MMA

Rosnącą popularność MMA w naszym kraju dostrzegła większość polskich bukmacherów, co z kolei sprawiło, że dyscyplina ta widnieje w ofercie większości z nich. Tak, jak w przypadku innych dyscyplin sportowych, jedni odróżniają się od drugich – nawet jeśli nie chodzi o pokrywane walki, ale chociażby o kursy, opcje bukmacherskie czy bonusy dla nowych obstawiających. Poniżej przedstawiamy tych bukmacherów, którzy to wszystko robią po prostu dobrze.

poker sts za darmo
Legalny poker online w zakładach STS Polska

MMA u bukmachera STS

STS nie bez powodu jest najpopularniejszym bukmacherem w Polsce – ma to swoje odzwierciedlenie w jego ofercie, której ważnym ogniwem jest właśnie MMA. STS oferuje bardzo wysokie kursy bukmacherskie na większość walk, ale też dużo opcji bukmacherskich, nie tylko przy zakładach na żywo. Dodatkowo należy wspomnieć o jego solidnym bonusie powitalnym dla nowych użytkowników.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

MMA u bukmachera Fortuna

Fortuna jest bukmacherem z przeszło 20-letnim stażem, a swoje doświadczenie przelew również na ofertę – jej ważnym elementem jest MMA, które stara się pokrywać w sposób jak najbardziej kompleksowy, dając dostęp do mnóstwa opcji, a większość spotkań w ramach popularnych gali dając do typowania w module przedmeczowym i na żywo.

MMA u bukmachera forBET

Nawet jeśli forBET nie istnieje na rynku tak długo, jak cała jego konkurencja, wyróżnia się na jej tle bardzo solidną ofertą, mocno konkurencyjnymi stawkami oraz, jak sam zaznacza, najmocniejszym bonusem powitalnym na rynku. Firma daje nam dostęp do gali zarówno z Polski (KSW), jak i z zagranicy (UFC i inne), możliwych do obstawiania na żywo i przedmeczowo.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button