Co można obstawiać w Polskich firmach bukmacherskich?

Firm bukmacherskich na polskim rynku jest już blisko 20. Każda z nich chce oczywiście wyróżniać się na tle innych – a to „zmusza” bukmacherów do jeszcze większego nastawienia na potrzeby klientów. Niemal wszystkie firmy oferujące zakłady bukmacherskie mają pewny aspekt, czy dyscyplinę sportową, na której szczególnie się skupiają. Z tego względu na warsztat postanowiliśmy wziąć oferty firm – a więc powiemy o tym, co postawimy u bukmacherów.

co można obstawiać u bukmacherów
Co można obstawiać w Polskich firmach bukmacherskich?

Co oferują firmy bukmacherskie w Polsce?

Tak naprawdę oferta bukmacherska to jeden z najważniejszych czynników podczas wybierania swojego bukmachera, któremu chcecie powierzyć swoje pieniądze i zakłady. W zależności od atrakcyjności, wysokości kursów, ilości rynków zdarzeń – dani typerzy wybierają tego, a nie innego bukmachera. Co zatem można obstawiać?

Dyscypliny sportowe

Cały czas, największą liczbę zakładów gracze wnoszą na klasyczne dyscypliny sportowe. Do wyboru mają oni blisko 40 sportów, którymi dysponują bukmacherzy. Wśród nich znajdziemy oczywiście te najpopularniejsze gry, jak: piłkę nożną, MMA, tenis, siatkówkę, hokej, a także koszykówkę. Obstawiać można również sporty mniej popularne – biathlon, żeglarstwo, snooker, skoki narciarskie, futsal czy piłka wodna. Możliwości jest bardzo dużo i rozstrzał jest ogromny – niewątpliwie każdy kibic sportowy znajdzie coś dla siebie.

Sporty wirtualne

Coraz większą popularność zyskują sporty wirtualne. Są to rozgrywki, o wyniku których decyduje komputer. Bukmacherzy wprowadzają tylko odpowiednie algorytmy oraz statystyki, którymi komputer ma się kierować i to tyle. Cała reszta jest pozostawiona wirtualnemu światu. Na polskim rynku bukmacherskim znajdziemy kilka gier – wirtualną piłkę nożną, wyścigi samochodowe, tenis, wyścigi psów, koni, ale również żużel i kolarstwo.

Bonus 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Każda z gier posiada symulacje, które wyglądają, jak animacje z gier komputerowych. U największych bukmacherów dostępny jest również komentarz do rozgrywek, a także dostęp do szerokich statystyk, jak ostatnie wyniki czy tabele zespołów.

E-sport

Prawdziwy bum na e-sport rozpoczął się kilka lat temu i tak naprawdę, grono odbiorców stale się powiększa. Co postawimy u bukmacherów w sportach elektronicznych? Wszystko zależy od bukmachera – czy mocno angażuje się w tę dziedzinę, czy nieco mniej. U tych bardziej zaangażowanych znajdziemy takie gry, jak: Counter Strike, League of Legends, Dota 2, Rocket League, King of Glory, Overwatch, Starcraft oraz FIFA. Coraz częściej można również liczyć na transmisję na żywo z polskim komentarzem, wiele rynków zdarzeń na najważniejsze turnieje, a także bonusy i promocje dedykowane e-sportowi.

Gry karciane

Od blisko roku możemy również połączyć zakłady bukmacherskie z grami pochodzącymi z kasyna. Zaczęło się od Betgames w Polskiej firmie bukmacherskiej STS i teraz również inni bukmacherzy jak Betfan, Fortuna czy forBET poszerzyli oferty zakładów o co raz popularniejsze legalne gry karciane. Obstawiać można wyniki pokera, wojny, bakarata. Jest to stosunkowo nowa zakładka, zatem jesteśmy pewni, że stale będzie poszerzana.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Zdarzenia pozasportowe

Coś dla siebie znajdą również fani zakładów bukmacherskich, które nie są związane w żaden sposób ze sportem. Chodzi mianowicie o show-biznes, politykę czy ekonomię. Bukmacherzy tworzą coraz więcej zdarzeń dotyczących chociażby wyborów prezydenckich w Polsce, USA, a także największych państwach europejskich, czy nieco luźniejsze, jak to, kto wygra „Taniec z Gwiazdami”.

Poszczególne oferty bukmacherskie

Na koniec postanowiliśmy przybliżyć nieco kilku legalnych bukmacherów w Polsce, którzy specjalizują się w danej zakładce. Oczywiście to tylko przykłady, które mają pokazać, że rzeczywiście tak na rynku jest.

Forbet

Pierwszą firmą, którą wskażemy jest Forbet, który już od dobrych kilku lat jest ww gronie legalnych firm hazardowych. Bukmacher Forbet poza dobrą ofertą na klasyczne dyscypliny sportowe oraz e-sport, najmocniej zagłębił się w sporty wirtualne. Stworzył nawet dwie osobne zakładki – Wirtualne I oraz Wirtualne II, gdzie można obstawiać kilkanaście lig piłkarskich, Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Forbet, a także wyścigi psów, samochodów, tenis czy wyścigi konne. Każda z dyscyplin posiada wiele rynków zdarzeń – a u innych bukmacherów większej ich ilości próżno szukać.

Betfan kod promocyjny na bonus
Darmowy bonus w zakładach sportowych Betfan online

Betfan

Betfan słynie przede wszystkim z zakładów pozasportowych. Firma ta tak mocno rozwinęła zakładkę z rozrywką, że stała się ona ich głównym magnesem na nowych graczy. Do wyboru typerzy na www.betfan.pl mają chociażby show-biznes, życie gwiazd, ekonomię, politykę, a nawet pogodę. Można zatem postawić to, jaka będzie średnia temperatura w sierpniu w naszym kraju, kto zostanie kolejnym kanclerzem Niemiec, albo to, co zdarzy się w Polsce do 2050 roku.

LVBET

Listę zamyka LVBET, który od początku swojego istnienia, czyli od 2016 roku mocno wziął się za e-sport. Jest on tak naprawdę jednym z pionierów oferowania tego typu zakładów bukmacherskich. Ponadto wspiera on Polską Ligę Esportową, a także serwuje swoim typerom wiele transmisji na żywo z polskim komentarzem. Możliwe jest również korzystanie z wielu promocji, takich jak cashbacki czy freebety właśnie na tę zakładkę. Niewątpliwie postawimy tutaj również najwięcej gier sportów elektronicznych – jest ich już kilkanaście w ofercie.

5 / 5. Ocen: 6

Zakłady bukmacherskie

Back to top button