Co można u bukmachera typować w tenisie ziemnym?

Generalnie tenis ziemny ma w naszym kraju wielu zwolenników. Jest to bez wątpienia jedna z najbardziej popularnych dyscyplin sportowych – również w tym zasługa ostatnich sukcesów Igi Świątek. Lubisz oglądać tenis ziemny? Możesz także obstawiać pojedynki na kortach i wygrywać pieniądze. Jakie zakłady są oferowane dla zainteresowanych tym tematem Klientów?

tenis ziemny u bukmachera
Co można u bukmachera typować w tenisie ziemnym?

Zakłady długoterminowe i krótkoterminowe na tenis

Możesz typować np. opcje długoterminowe. Są one oferowane przede wszystkim w przypadku wielkich turniejów. Takich, jak chociażby imprezy zaliczane do Wielkiego Szlema. Możesz przewidzieć, który tenisista ostatecznie okaże się najlepszy. Okazuje się, że takie właśnie zakłady są dostępne zasadniczo przez cały turniej. Możesz zatem selekcjonować faworytów i obstawiać na nich nie tylko przed rozpoczęciem konkretnego wydarzenia. Zbyt wczesne typowanie nie jest optymalne. Może bowiem skończyć się nie do końca pomyślnie. Wszak w czasie turnieju mogą dojść nowe czynniki, które będą miały wpływ na końcowe rezultaty.

Jakie jeszcze zakłady długoterminowe są do typowania? Można grać nie tylko na zawodnika lub zawodniczkę, która w ostatecznym rozrachunku okaże się najlepsza. Nie ma przeszkód, by postawić np. na to, który gracz zajdzie dalej w turnieju. Im bardziej prestiżowe zawody, tym dostępnych zakładów jest po prostu więcej. W ofercie nie brakuje wielu zakładów krótkoterminowych. O co tutaj chodzi? Zakłady długoterminowe dotyczą turnieju, który rozpocznie się np. za kilka tygodni.

Bonus 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Można również bez żadnego problemu postawić coś na zbliżające się potyczki. Najbardziej popularnym zakładem jest klasyczne 12. W tenisie nie ma remisów. Ktoś musi zejść z kortu jako zwycięzca. Możesz grać zakłady dwudrogowe nie tylko na całe spotkania. Dobre firmy bukmacherskie oferują również takie opcje pod kątem np. pojedynczej partii. Możesz zatem obstawić, kto Twoim zdaniem lepiej wejdzie w mecz i wygra pierwszego seta itp.

Liczba setów i gemów

Możesz również grać tego typu zakłady. To klasyczne opcje under/over. Jeśli chodzi o zwykłe spotkania tenisowe, to gra się do dwóch wygranych setów. Jest tak w przypadku kobiet oraz facetów. Warto jednak zauważyć, że sprawa nieco zmienia się w aspekcie turniejów wielkoszlemowych. Panie cały czas grają do dwóch wygranych setów. Panowie muszą się nieco bardziej wysilić, by wygrać konkretne spotkanie. Wszak np. na Australian Open gra się do trzech wygranych partii. W zwykłych turniejach można zatem obstawiać (pod kątem liczby setów), czy będzie under 2.5 czy jednak over 2.5…

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl155 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jeśli chodzi o spotkania mężczyzn, na turniejach wielkoszlemowych, to opcji jest nieco więcej. Trzy sety to minimalna liczba. Gracz może jednak obstawiać np. under 3.5 albo over 4.5 (jeśli uważa, że dany mecz będzie wyjątkowo zacięty). W Polskich firmach bukmacherskich jest także bardzo dużo zakładów dotyczących liczby gemów. Opcji nie brakuje. W ciągu jednego seta może być rozegranych od sześciu do 13 pojedynczych partii (zakładając, że nie będzie żadnych kontuzji itp.).

Rozmaite handicapy

Jesteś zainteresowany typowaniem tenisa ziemnego w firmach bukmacherskich? Możesz obstawiać np. różne handicapy. Uważasz, że konkretny zawodnik bez żadnego problemu poradzi sobie ze swoim oponentem? W takiej sytuacji nie musisz koniecznie zagrać na czystą „jedynkę”. Skorzystaj z tego, że oferta podmiotów hazardowych w ramach tej dyscypliny jest bardzo urozmaicona. Można zatem zagrać 1 (-1.5) lub 1 (-2.5); w przypadku męskich turniejów wielkoszlemowych. Oczywiście, typerzy mają sposobność obstawiać także w kierunku underdogów.

ewinner bukmacher online
Kod promocyjny w eWinner – zakład bez ryzyka

Uważasz, że faworyt nie jest w zbyt dobrej formie? Twierdzisz, że underdog wygra minimum jednego seta? W takiej sytuacji możesz zagrać np. 2 (+1.5). Opcji jest sporo. Najuważniejsze jest to, by dokładnie zrozumieć, na czym polegają konkretne handicapy. Warto dodać, że dotyczą one nie tylko końcowych wyników pojedynków na kortach. Możesz bowiem grać handicapy odnoszące się do setów lub nawet liczby wygranych gemów.

Co jeszcze znajduje się w ofercie bukmacherów na tenis?

Można np. obstawiać tak zwane łamańce. Do wyboru jest m.in. opcja 1/1. O co tutaj chodzi? Jeśli gracz tak wytypuje, to twierdzi, że dany tenisista nie tylko wygra pierwszego seta, ale także całe spotkanie. Można np. postawić 2/1. Aby zakład był tutaj wygrany, pierwszą partię powinien wygrać drugi tenisista, a cały mecz jego rywal. Tego typu zakłady charakteryzują się bardzo dużymi kursami. Nie jest to dziwne, bo typujemy tutaj przebieg poszczególnych etapów danego pojedynku. Wszystkie nasze przypuszczenia muszą okazać się trafne, by bukmacher internetowy był pokonany. Niektórzy próbują natomiast obstawiać zakłady na dokładny wynik. W przypadku standardowego meczu tenisowego typer ma do dyspozycji cztery warianty (2:0, 2:1, 1:2, 0:2).

Oczywiście, jeśli gracz chce postawić coś z męskiego turnieju – zaliczanego do Wielkiego Szlema – to tych opcji jest nieco więcej. Można również typować zakłady, które są bardzo loteryjne. Uważasz, że końcowa liczba gemów będzie parzysta? A może nieparzysta? Tego typu zakłady są również do dyspozycji graczy. I cieszą się dość sporą popularnością.Co można typować w tenisie ziemnym?

5 / 5. Ocen: 5

Zakłady bukmacherskie

Back to top button