Czy Ustawa Hazardowa odniosła sukces?

Coraz więcej osób z branży bukmacherskiej bardzo pozytywnie wypowiada się na temat Ustawy Hazardowej. Została ona wprowadzona kilka lat temu i początkowo budziła sporo zastrzeżeń. Jak to wygląda właśnie w tym konkretnym momencie? Czy Polska ustawa hazardowa to same plusy?

ustawa hazardowa w polsce
Czy ustawa hazardowa okazała się sukcesem Polskiego rządu?

Niektórzy nie byli do niej przekonani…

Na samym początku Ustawa Hazardowa nie była zbyt dobrze postrzegana przez cale środowisko. Ludzie po prostu obawiali się, że to początek końca zakładów bukmacherskich w naszym kraju. Ogólnie pierwsze ruchy związane z tym tematem miały miejsce jeszcze za czasów rządów innych partii. Obecny rząd wprowadził kilka zmian. Jak to zwykle w życiu bywa, zmiany nie zawsze każdemu się podobają. Wielu graczy myślało, że przez Ustawę Hazardową tak naprawdę nie będzie można grać i jednocześnie wygrywać pieniędzy. Wcześniej na rynku funkcjonowały firmy polskie i zagraniczne. Rodzime podmioty miały trudniej, ponieważ rywale byli w stanie oferować zakłady bez podatku. W pewien sposób takie właśnie firmy hazardowe okradały nasze państwo.

Obecnie cały czas można wybierać tego typu bukmacherów. Wiąże się to jednak z pewnymi konsekwencjami. Mianowicie chodzi o to, że gra w takich podmiotach może oznaczać spore problemy prawne. Na pewno zatem Ustawa Hazardowa dla osób, które do tej pory grały w firmach zagranicznych, nie była do końca optymalnym rozwiązaniem. Wcześniej bez większych przeszkód można było bowiem grać, wpłacać i wypłacać gotówkę.

Bonus 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Teraz to wszystko mocno się pozmieniało. Choćby pod tym względem, że niektóre portfele internetowe nie chcą kooperować z firmami, które nie spełniają zasad polskiego prawa. Na skutek tego niektórym graczom jest po prostu znacznie trudniej, niż miało to miejsce wcześniej. Jeśli jednak ktoś jest uczciwy, to tak naprawdę dla niego Ustawa Hazardowa jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Niektórzy na samym początku co prawda nie byli do końca przekonani, ale teraz widzą, że to wszystko wygląda znacznie lepiej, niż mogło się wydawać.

Uregulowanie rynku zakładów bukmacherskich

My z naszej strony rekomendujemy obstawianie zakładów tylko w legalnych firmach bukmacherskich. Należy podkreślić, że jest ich coraz więcej. Wprowadzona kilka lat temu Ustawa Hazardowa uregulowała cały rynek. Teraz, aby legalnie oferować zakłady wzajemne w Polsce, trzeba po prostu posiadać stosowne licencje i zezwolenie. Zatwierdzone przez Ministerstwo Finansów. Od razu trzeba podkreślić, że takie zezwolenia są wystawiane na okres sześciu lat. Co dzieje się potem? Znowu trzeba ubiegać się o wniosek. Jeśli jednak mówimy o legalnych bukmacherach, to nie mają one generalnie z tym żadnego problemu.

Warto zauważyć, że nowoczesne podmioty bukmacherskie oferują naprawdę bardzo dobrą ofertę. Trzeba podkreślić, że swobodnie można zdecydować się na rozmaite wydarzenia nie tylko sportowe do typowania, ale również szereg innych. Co konkretnie jest do dyspozycji? Trzeba zauważyć, że coraz więcej osób decyduje się na wydarzenia rozrywkowe albo nawet polityczne. To wszystko można grać całkowicie legalnie. To nie koniec. Legalnie można wpłacać oraz wypłacać pieniądze. Nawet przy użyciu własnego konta bankowego. Oczywiście, można też ryzykować. Są osoby, które chcą ominąć podatek i rejestrują się w zagranicznych firmach bukmacherskich. Takie podmioty nie respektują polskiego prawa. Działają całkowicie nielegalnie i robią wszystko, by tylko omijać zasady.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Teoretycznie można u nich obstawiać, ale jest to kłopotliwe i ryzykowne. Obecnie nie jest łatwo w ogóle wchodzić na takie strony internetowe, które są konsekwentnie blokowane. Poza tym trudno jest swobodnie wpłacać i wypłacać pieniądze. Gra w takich podmiotach wiąże się również z tym, iż można mieć kłopoty natury prawnej. Naszym zdaniem, nie jest to zatem zbyt dobre rozwiązanie. Szczególnie teraz. Obecnie swobodnie można zdecydować się na profesjonalne firmy bukmacherskie, które mają po swojej stronie naprawdę szereg atutów.

Jakie zakłady bukmacherskie wybierają Polscy typerzy?

Ustawa Hazardowa wprowadziła jasne wytyczne. W związku z tym obecnie trzeba wybierać jedynie takie firmy, działające w tej branży, które stosują się do litery prawa. Przede wszystkim dobry bukmacher to taki bukmacher, który jest w naszym kraju legalny. Dzisiaj bez żadnego trudu można znaleźć tego typu firmy. Jest ich z roku na rok coraz więcej i dzięki temu Polscy typerzy mają szerszy wybór.

betfan bonus bez depozytu
Darmowy bonus w zakładach sportowych Betfan online

O czym jeszcze nie można zapominać? O tym, że coraz więcej takich bukmacherów świadczy naprawdę wysokiej jakości usługi. To znaczy, że bez kłopotu można po prostu zdecydować się na podmioty bukmacherskie, które oferują m.in. atrakcyjne bonusy powitalne, promocje, wysokie kursy, niższa marżę itp. Na skutek tego generalnie bez żadnego problemu można po prostu liczyć na dużo gotówki już na samym początku i to bez wkładu własnego.

Gracze wybierają firmy bukmacherskie właśnie pod tym konkretnym względem. M.in. zwracają uwagę na legalność konkretnego podmiotu. Poza tym liczy się dla nich również atrakcyjna oferta powitalna. Co jeszcze warto wiedzieć na temat dobrego bukmachera internetowego? Jest to taki podmiot, który zapewnia bardzo dużo zakładów (krótko oraz długoterminowych) do typowania. W związku z tym każda osoba (zainteresowana tym tematem) znajdzie dla siebie coś odpowiedniego.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button