Przegląd firm do typowania

Analizujesz to zagadnienie na szereg sposobów? Wszystko jest spowodowane tym, że niedługo chcesz wybrać porządnego bukmachera? Jakie podmioty hazardowe są w tym momencie polecane np. przez fachowców od tej dziedziny? Sprawdź, które firmy bukmacherskie znajdują się w czołówce rozmaitych klasyfikacji!

Betfan

Ta firma bukmacherska ma z miesiąca na miesiąc coraz więcej zadowolonych Klientów. Jakie są kluczowe argumenty, które przemawiają za tym podmiotem hazardowym? Na pewno należy wspomnieć o tym, że Betfan działa w 100% legalnie. Ten podmiot hazardowy już od końcówki października 2018 roku posiada zezwolenie na oferowanie zakładów wzajemnych w Polsce (w sieci). Jeśli zatem podejmiesz decyzję o zarejestrowaniu konta, to nie popełnisz na tym polu żadnego błędu. Czym jeszcze charakteryzuje się firma bukmacherska Betfan? Są to wyjątkowo hojne promocje dla każdego nowego Klienta. Więcej o tym fakcie możesz przeczytać np. na stronie internetowej https://betfan.pl/zaklady-bukmacherskie. Na pewno ważne jest to, że wszystkie promocje są uczciwe i nie zawierają żadnych kruczków prawnych w regulaminach itd. Trzeba zaznaczyć, że na początek możesz otrzymać cashback do 600 PLN. Trzeba tylko założyć konto, wpisać w czasie rejestracji kod „SPORTBETFAN” oraz dokonać depozytu. Dzięki temu możesz zainkasować atrakcyjny bonus na start. W drugiej kolejności masz okazję otrzymać zakład bez ryzyka do 70 PLN. Na każdego nowego usera tego podmiotu hazardowego czeka także podwojenie kolejnej wpłaty (do jednego tysiąca PLN).

STS

Oceniając firmy bukmacherskie (i wspominając o tych najlepszych) nie można nie napisać o STS. Ten podmiot hazardowy działa nieprzerwanie od 1997 roku. Pod tym kątem ma praktycznie największe doświadczenie ze wszystkich firm bukmacherskich w branży. Cieszyć może to, że STS dynamicznie się rozwija. Bo jak można nazwać fakt, że niedawno ta firma bukmacherska… weszła na giełdę? Jest to rzadko spotykane. Z innych ciekawostek warto wspomnieć, że STS bardzo prężnie wspiera polski sport. Jest sponsorem reprezentacji w piłce nożnej oraz wielu klubów (przede wszystkim piłkarskich). Dlaczego jeszcze ta firma bukmacherska jest tak popularna? Choćby ze względu na legalność oraz oferowanie na co dzień hojnych promocji. Już na samym początku możesz zainkasować 100% nawet do 1200 PLN. Warto także wspomnieć o promocji… bez ani jednego depozytu. Tym sposobem możesz zdobyć 29 PLN. Wystarczy tylko założyć konto oraz wpisać kod „BETONLINE”.

Fortuna

Co ciekawe, ta firma bukmacherska jest nawet nieco „starsza” od STS. Wszak ten podmiot hazardowy oferuje swoje usługi na rynku zakładów wzajemnych od 1996 roku. Należy zaznaczyć, że Fortuna także jest legalna. Jeśli ktoś tam założy konto, to będzie usatysfakcjonowany. W końcu już na sam start można otrzymać zakład bez ryzyka do poziomu 600 PLN. Tak samo, jak w przypadku STS, także tutaj mamy bonus bez konieczności wykonywania depozytu. Możesz zatem zainkasować dokładnie 20 PLN. Tak naprawdę za samo tylko założenie konta – tego typu promocje są wyjątkowo popularne.

5 / 5. Ocen: 1

Zakłady bukmacherskie

Back to top button