Jak wybrać bukmachera – najważniejsze porady dla typera

Jak wybrać bukmachera? Takie pytanie zadaje sobie bardzo wielu początkujących graczy, którzy chcieliby od razu osiągać bardzo duże wygrane z tytułu obstawiania zakładów. W dzisiejszych czasach każdy bukmacher, który chce zdobyć szerokie grono oddanych użytkowników, musi bardzo mocno inwestować w liczbę dyscyplin, rozwój strony internetowej, wysokość kursów, obsługę klienta czy aplikację mobilną. Liczba czynników decydujących o tym, czy dany bukmacher jest wart zainteresowania, jest naprawdę bardzo długa. Oto najważniejsze wskazówki, którymi należy kierować się podczas wybierania bukmachera. 

wybór najlepszego bukmachera
Jak wybrać bukmachera – najważniejsze porady dla typera

Którzy bukmacherzy mają najlepsze strony internetowe?

Wśród bukmacherów z najlepszymi stronami internetowymi należy wspomnieć przede wszystkim bukmachera Fortuna, Totalbet, Forbet czy STS. Te firmy mają strony internetowe na bardzo wysokim, światowym poziomie. Czego najczęściej poszukują gracze na stronach internetowych polskich bukmacherów? Badania pokazują, że przeciętny gracz w pierwszej kolejności szuka interesujących go rynków oraz wydarzeń cieszących się największą popularnością. Z tego względu bardzo wiele firm bukmacherskich online najważniejsze zakłady wyróżnia na swojej stronie głównej, dzięki czemu są one dla graczy o wiele widoczniejsze.

Na ocenę danej strony internetowej wpływa także szata graficzna. Im lepsza jest oprawa graficzna danego portalu bukmacherskiego, tym lepiej jest on postrzegany wśród internautów. Każdy bukmacher musi sobie zatem stawiać za cel połączenie bogactwa oferty z wysoką przejrzystością. Spełnienie tych dwóch warunków wbrew pozorom nie jest takie proste. 

Bonus 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

W chwili obecnej w dalszym ciągu przeszło połowę użytkowników korzystających z usług bukmacherów online stanowią osoby przeglądające ją z poziomu komputera stacjonarnego bądź laptopa. Duża liczba osób deklaruje, że rezygnuje z obstawiania kuponów z poziomu aplikacji w smartfonie, ponieważ według ich opinii mały ekran sprawia, że stawianie kuponów jest bardzo niewygodne. 

Dokonywanie depozytów – im łatwiejsze, tym lepiej

Na kolejnym miejscu pod względem liczby wskazań najistotniejszych czynników wpływających na wybór bukmachera internetowego znajduje się łatwość realizowania depozytu. Wiele osób może być to zaskoczenie, ponieważ zdaje się, że istotniejsze powinny być specjalne bonusy oraz promocje bukmacherskie. Nie ma się co dziwić – użytkownicy chcą mieć możliwość jak najwygodniejszego obstawiania kuponów. Większość bukmacherów oferuje już nawet e-portfele, jednak w porównaniu z bukmacherami zza granicy legalni bukmacherzy dalej mają bardzo wiele do nadrobienia.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Dokonywanie depozytów na najlepszym poziomie jest u bukmacherów LV BET, STS, Fortuna oraz Totalbet. Wpłat można u nich dokonywać za pośrednictwem Skrilla, Netellera, DotPay oraz PayU i szybkich przelewów elektronicznych. 

Bonusy i akcje promocyjne 

Bonusy i promocje to jeden z największych magnesów dla pewnej części graczy. Im lepsze są bonusy, tym bukmacher jest pozytywniej postrzegany. Warto wiedzieć o tym, że najlepsze bonusy powitalne dają ci bukmacherzy, którzy dają swoim użytkownikom nie tylko tradycyjne, zwyczajny bonusy od wpłaty ale także tzw. freebety bez depozytu oraz zakłady bez ryzyka. Wśród bukmacherów z najlepszym bonusami oraz akcjami promocyjnymi trzeba wspomnieć przede wszystkim o STS oraz Fortunie. Mają oni wszystkie te rodzaje promocji dedykowane nowo zarejestrowanym użytkownikom. Jeśli ktoś najbardziej ceni sobie bonusy, powinien zarejestrować się u jednego z tych bukmacherów. 

5 / 5. Ocen: 4

Zakłady bukmacherskie

Back to top button